Gwiazda Przyjaciółek odejdzie z serialu?! Szokujące oświadczenie

Gwiazda Przyjaciółek odejdzie z serialu?! Szokujące oświadczenie

"Przyjaciółki" są bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych seriali stacji Polsat. Jako że widzowie zdążyli już niezwykle zżyć się z jego bohaterkami, zaszokowało ich oświadczenie artystki wcielającej się w uwielbianą postać. Ostatecznie gwiazda zdecydowała się rozwiać wszelkie wątpliwości fanów.

"Przyjaciółki" są emitowane przez Polsat od 2012 roku. Słodko-gorzka historia życia Zuzy, Ingi, Anki i Patrycji niejednokrotnie wzruszała już widzów, którzy nie wyobrażają sobie zakończenia produkcji serii. Jedną z ulubionych bohaterek publiczności stała się także Dorota, w której rolę wciela się na co dzień Agnieszka Sienkiewicz, pojawiająca się na ekranie u boku Joanny Liszowskiej, Małgorzaty Sochy, Magdy Stużyńskiej i Anity Sokołowskiej.

Przyjaciółki: czy jedna z gwiazd serialu odchodzi z planu?

Kiedy więc na koncie na Instagramie artystki pojawił się niezwykle niepokojący post, fani byli wstrząśnięci. Podpis dołączony do fotografii Sienkiewicz, Sochy i Stużyńskiej widzowie odczytali jako pożegnanie pierwszej z wymienionych z popularnym serialem. - Dziś mój ostatni dzień na planie tego sezonu "Przyjaciółek" Polsat!!!! Praca z tymi aktorkami i tą ekipą to prawdziwy zaszczyt i przyjemność!!!! Dziękuje Wam - napisała zachwycona gwiazda, która bardzo zmartwiła jednak swych sympatyków. Pod fotografią natychmiast zaroiło się od pytań, czy Agnieszka Sienkiewicz podjęła decyzję o odejściu z obsady serii. Wielu internautów nie ukrywało smutku z powodu ewentualnego pożegnania się aktorki z serialem, chcąc także poznać przyczyny jej zawodowego wyboru.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Sienkiewicz zostaje w obsadzie "Przyjaciółek"?

Jak się jednak okazało, wielu użytkowników Instagrama źle zrozumiało radosny przecież post gwiazdy. Aby wytłumaczyć fanom, co miała na myśli, Sienkiewicz dodała pod fotografiami specjalne, krótkie oświadczenie. - Kochani, odpowiadając tu na komentarze, nie napisałam, że odchodzę z serialu tylko, że zdjęcia do 13 serii dobiegają końca, a ja dziś zagrałam ostatnie sceny W TYM SEZONIE - zaznaczyła stanowczo ulubienica widzów, całkowicie dementując wszelkie plotki o swym ewentualnym odejściu z planu "Przyjaciółek". Fani zdecydowanie odetchnęli z ulgą po zapoznaniu się ze stanowiskiem Agnieszki Sienkiewicz. Jak zapewniają w opiniach publikowanych w sekcji komentarzy, całkowicie nie wyobrażają sobie popularnej serii realizowanej przez stację Polsat bez udziału artystki, a co za tym idzie także niezwykle barwnej i charakterystycznej postaci Doroty. Przyjaciółki Fot. Instagram/Agnieszka SienkiewiczZOBACZ TAKŻE:
  1. Kasia Cichopek przekazała radosną nowinę! Jej rodzina właśnie się powiększyła
  2. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
  3. Widzowie DDTVN we łzach. Był wybitny, na zawsze pozostanie w naszej pamięci
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Oto dowody na to, że książę się rozwodzi. Wielka Brytania już nie ma wątpliwości
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News