Uwielbiana aktorka odchodzi z serialu "Przyjaciółki". To wielki cios dla jej fanów

Uwielbiana aktorka odchodzi z serialu "Przyjaciółki". To wielki cios dla jej fanów Źródło: instagram/przyjaciolkipolsat/

"Przyjaciółki" opuści jedna z aktorek serialu. Telewidzowie mogą być w szoku, że padło właśnie na nią. Jej bohaterka, jak każda, miała swoją rzeszę fanów, ale i osób, które niekoniecznie za nią przepadały. Dla jej miłośników wieść, że już niedługo będą musieli się z nią, pożegnać jest druzgocząca.

"Przyjaciółki" to serial, który zagościł na antenie już 7 lat temu. Od tego czasu, zgromadził rzeszę fanów, którzy bacznie śledzą każdy emitowany odcinek. Nie obyłoby się również od przywiązania do poszczególnych bohaterek. Okazuje się, że już niedługo telewidzowie będą musieli pożegnać się z jedną z nich. Nikt nie spodziewał się, że padnie akurat na tę aktorkę. 

Jedna z aktorek opuszcza "Przyjaciółki"  

Najwięksi fani mogą być spokojni, ponieważ to nie żadna z tytułowych przyjaciółek opuszcza program. Jednak niemałym zaskoczeniem jest, kto już niedługo pożegna się z telewidzami. Choć niewielu przypadła ona do gustu, znaleźli się tacy, którzy pokochali ją już od pierwszego wejrzenia.  

Produkcja zadecydowała, że to Dominika Ostałowska powinna zniknąć z serialowego życia przyjaciółek. Wśród telewidzów może wywołać to niemałe zaskoczenie, bowiem grana przez nią Olga, jest stosunkowo "świeżą" postacią.  

Dlaczego Ostałowska opuszcza serial?  

Postać Olgi w serialu jest dość krótko. Jesienią, pojawiła się jako właścicielka kancelarii, w której zatrudniła Ankę (Magda Stużyńska) i wywołała niemałe zamieszanie. Kobieta, którą gra Dominika Ostałowska ma niezwykle ciężki charakter. Nie jest osobą empatyczną i koleżeńską, przez co bardzo trudno z nią wytrzymać. Choć nie jest do końca przyjazną postacią i nie wszyscy ją polubili, znalazła ona swoich zwolenników. Wydawać by się zatem mogło, że przez znacznie dłuższy czas, będziemy obserwować jej serialowe poczynania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że to produkcja zadecydowała o odejściu aktorki i została ona zwyczajnie zwolniona.

- Widzowie nie lubili granej przez nią postaci, która była wredotą i dała w kość Ance. Scenarzyści postanowili, że Anka zwolni się z kancelarii, w której pracowała z Olgą, bo postanowi zostać stewardessą - przyznał informator związany z produkcją.

Wychodzi zatem na to, że wszystko jest już zaplanowane i nie ma odwrotu. Ci, którzy polubili nie tyle postać Olgi, a samą aktorkę będą mogli śledzić ją w innych produkcjach. Po długiej przerwie Ostałowska powróciła do "M jak Miłość". 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę, ten widok przeraża
  6. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła

Źródło: Jastrząb Post

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News