Przyjaciółki
Fot. Polsat
Wiadomości Pikio - 20 Grudnia 2018

Fani "Przyjaciółek" zrozpaczeni. Największa gwiazda serialu rozstała się z mężem?

Przyjaciółki od lat są jednym z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Produkcja zaciekawiła widzów na tyle, że ze zniecierpliwieniem wyczekują oni każdego kolejnego sezonu. Prawdziwi fani interesują się nie tylko losem ich ulubionych bohaterek, ale i wcielających się w nie aktorek. Jedna z nich przechodzi teraz kryzys.

Przyjaciółki to serial dzięki któremu Joanna Liszowska odzyskała sympatię widzów. Jej reputacja została poważnie naruszona, kiedy to we wrześniu 2014 roku, pod wpływem alkoholu, spowodowała wypadek samochodowy. Wygląda na to, że gwiazda po raz kolejny będzie musiała zmierzyć się z poważnym, życiowym dramatem.

Przyjaciółki przechodzą kryzysy nie tylko na ekranie. Czy Joanna Liszowska rozstała się z mężem?

W ostatnim czasie media znowu rozpisują się o Joannie Liszowskiej. Aktorka w 2009 roku poznała się ze szwedzkim milionerem, a rok później odbył się ich ślub. Ceremonia odbyła się w Bydgoszczy, a obecne były na niej największe gwiazdy - między innymi Katarzyna Zielińska, Michał Piróg, Piotr Zelt czy Katarzyna Skrzynecka. Od tego pięknego wydarzenia minęło już 8 lat, a w kuluarach coraz częściej usłyszeć można o kryzysie, jaki zapanował między parą. Jako pierwsza o rozstaniu Joanny oraz jej męża poinformowała gazeta "Życie na gorąco". Przeczytać możemy tam o tym, że Asia i Ola Serenke nie mieszkają już razem. - Od dłuższego czasu Joanna mieszka w Polsce, a jej córeczki chodzą tutaj do szkoły i przedszkola. I choć nigdy tego nie potwierdziła, to wszystko wskazuje na to, że w jej związku nie dzieje się najlepiej - możemy przeczytać w "Życiu na gorąco"DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej

Kolejny dramat Joanny Liszowskiej

Odtwórczyni roli Patrycji po raz kolejny musi stawić czoła życiowemu dramatu. Kilka lat wcześniej zrobiło się o niej głośno za sprawą wypadku, który spowodowała pod wpływem alkoholu. Wydarzenie te sprawiło, że kobieta przestała pokazywać się na dużym ekranie, a wiele fanów odwróciło się od niej. Zaraz po wypadku aktorka przeprosiła za swój czyn. Wyraziła ogromną skruchę i obiecała, że dobrowolnie podda się karze. - Incydent się wydarzył, do czego się przyznaję i nad czym ubolewam. Konsekwencje prawne - jakiekolwiek będą - są absolutnie słuszne. Wszystkie inne historie powstałe wokół tego wydarzenia stworzyli obcy ludzie, niemający żadnego pojęcia o mnie i moim życiu - wyjaśniła.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Krystyna Pawłowicz robi sobie przerwę w kuracji i brutalnie atakuje dziennikarzy
  3. Masz taki kredyt? Rząd cię zniszczy!
  4. Ile zarabia Donald Tusk? Zarobki wprawiają w osłupienie, Kaczyński dostanie zawału
  5. Gessler padła ofiarom WŚCIEKŁYCH ataków za te słowa. Okazuje się, że… miała rację
  6. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News