Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater

Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater Źródło: yt.com/Top10 Trending (zdjęcie poglądowe)

Bohater serialu "Przyjaciółki" był na pokładzie samolotu, który rozbił się pod Paryżem. Fani serialu ocierają łzy z oczu po tym, jak dotarły do nich wstrząsające informacje zapierające dech w piersiach.

Fani serialu "Przyjaciółki" nie mogą uwierzyć, że jeden z ich ulubionych bohaterów mógł zginąć w katastrofie lotniczej. Niestety, wiele wskazuje na to, że nie uda mu się wyjść cało z tak poważnego wypadku.

Straszna katastrofa lotnicza. Bohater na pokładzie

Paweł (Bartek Kasprzykowski) zaplanuje niespodziankę dla Ani (Magdalena Stużyńska) podczas której, będą mieli spędzić romantyczny czas w Paryżu. Niestety nic nie pójdzie po jego myśli.  Niczego nieświadoma Anka zupełnym przypadkiem w drodze na lotnisko napotka na swojej drodze wiele przeszkód, które spowodują, że ta spóźni się na samolot. Nikogo jednak nie poinformuje o fakcie, że nie udało jej się dotrzeć na lotnisko i cały wyjazd przepadł.

Dopiero po kilku godzinach pojawi się w swoim rodzinnym domu, gdzie Julka (Nicole Bogdanowicz) będzie niezwykle zaskoczona jej obecnością. Oznajmi jej, że Paweł leci właśnie do Paryża, w którym przygotował dla nich romantyczną niespodziankę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W trakcie rozmowy Julki i Anki w wiadomościach pojawi się informacja, że samolot, który leciał do Paryża, uległ katastrofie i w wyniku zdarzenia zginęło 8 osób. Zdruzgotana bohaterka będzie usilnie starała się dodzwonić do Pawła, by upewnić się, że nie jest jedną z tych osób. Niestety po kilku próbach nie uzyska żadnej odpowiedzi. Fani serialu są wstrząśnięci takim obrotem sytuacji i martwią się, że tym razem naprawdę będą musieli pożegnać się z uwielbianym bohaterem. 

Serial "Przyjaciółki" znika z anteny

Jesteśmy o krok od przerwy wakacyjnej popularnego serialu. Kolejnymi odcinkami będziemy mogli napawać się dopiero na jesieni, co nie jest szczególnie pocieszające dla największych jego fanów. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany już 23 maja, jednak do tego czasu zdąży wydarzyć się naprawdę wiele.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  5. Gwiazda TVP przeżyła dramat, padła na oczach widzów, to był tętniak. "Wierzę, że dziś wieczorem wyjdę na własnych nogach"
  6. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News