Reklama

Gwiazda Przyjaciółek w szpitalu! Wstrząsające zdjęcie obiegło internet

Gwiazda Przyjaciółek w szpitalu! Wstrząsające zdjęcie obiegło internet

"Przyjaciółki" należą do jednych z ulubionych pozycji widzów telewizji Polsat. Serial opowiadający o losach czterech zupełnie różnych kobiet, a jednak tak sobie bliskich, zaskarbił serca wielu telewidzów. Nic dziwnego, że tysiące osób wstrzymały oddech po tym, jak jedna z gwiazd opublikowała przerażające zdjęcie.

Reklama

"Przyjaciółki" już od dwunastu sezonów nieprzerwanie zabierają widzów w wir swoich dramatów, ale także uniesień. Wiele fanek podkreśla, że bardzo mocno identyfikują się z przeżyciami swoich idolek na ekranie. Niestety, końcówka jesiennej ramówki przyniesie bardzo przykre rozstrzygnięcia. Dodatkowo fani mieli bardzo dużo powodów do zmartwień, kiedy zobaczyli zdjęcie aktorki wcielającej się w jedną z głównych ról.

Reklama

"Przyjaciółki" - gwiazda publikuje zdjęcia ze szpitala

Anita Sokołowska w serialu wciela się w postać Zuzanny Markiewicz. Scenarzyści w ostatnich odcinkach nie oszczędzali losu bohaterki, która musi się mierzyć ze śmiertelnym niebezpieczeństwem. Niedawno zdiagnozowano u niej nowotwór, co postawiło jej dalszą przyszłość pod znakiem zapytania. Na szczęście po raz kolejny okazało się, że kobiety mogą na siebie liczyć. Kiedy Inga, Patrycja i Anna dowiedziały się, że ich koleżanka będzie toczyć walkę o życie, od razu ruszyły pomóc jej w tej batalii. Mogła na nie liczyć m.in. podczas przyjmowania pierwszej dawki chemioterapii. Przez chwilę wydawało się, że fani serialu "Przyjaciółki" będą musieli pogodzić się z tym, że Anita Sokołowska podzieli los swojej bohaterki. Gwiazda opublikowała bowiem na swoim Instagramie niepokojące zdjęcie z sali szpitalnej, które wskazuje, że jej stan może być bardzo poważny.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na szczęście okazało się, że jest to po prostu fotografia wykonana na planie "Przyjaciółek". Wszyscy widzowie regularnie śledzący serial mogli odetchnąć z ulgą. - W tym tygodniu ostatni odcinek 12 serii "Przyjaciółek". Powstaje następny sezon to wiecie, wrzucę kilka fotek z trudnego dla mojej postaci czasu, walki z chorobą, samą sobą, swoją psychiką - napisała Anita Sokołowska pod swoim zdjęciem. Nie trzeba było długo czekać na to, żeby na jej profilu pojawiło się kolejne ujęcie. - Wymęczona chorobą twarz mojej bohaterki Zuzy z "Przyjaciółek". Co wydarzy się w ostatnim odcinku? Dowiecie się już za 2 dni - przypomniała pod kolejną fotografią. Fani bardzo szybko trafili na profil gwiazdy ze szczerymi słowami uznania. - Moment w którym nagrywała Zuza "listy" do Jasia i dzieci... Boże... Płakałam chyba 30 minut. Nie mogłam dojść do siebie. Serial i Pani rola, rewelacja! Czekam na czwartek! - napisała fanka. - Ja po zapowiedzi na końcu poprzedniego odcinka od razu mówiłam do męża, że będę ryczeć, jak głupia... Matkoboskokochano, a na domiar złego, to ostatni odcinek sezonu - dodaje kolejna. - Pani Anito życzę dużo zdrowia pani oraz serialowej Zuzannie, bardzo lubię tą postać bez niej to już nie będzie to samo. Pozdrawiam serdecznie! - zaznaczyła kolejna komentująca. przyjaciółki instagram.com/anita_sokolowskaa przyjaciółki instagram.com/anita_sokolowskaa
Reklama
ZOBACZ TAKŻE
  1. Maciej Musiał pochwalił się swoją mamą! Wygląda jak jego młodsza siostra 
  2. Widzowie Milionerów nie mogą uwierzyć! Rekordowo krótka gra
  3. Katarzyna Dowbor miała wypadek! Kolejne nieszczęście gwiazdy Polsatu
  4. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?