Gwiazda Przyjaciółek pochwaliła się synkiem. Maluch rośnie w oczach

Gwiazda Przyjaciółek pochwaliła się synkiem. Maluch rośnie w oczach Źródło: Screenshot z youtube.com/Polsat

Przyjaciółki to uwielbiana produkcja widzów stacji Polsat. Jedna z gwiazd bardzo rzadko pokazuje się ze swoim synkiem. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i opublikowała zdjęcie wprost z Turcji, gdzie pojechała na majówkę w towarzystwie swojego męża. Internauci zauroczeni są jej dzieckiem - Stasiem.

Przyjaciółki to serial, który w stacji Polsat bije rekordy popularności. Gwiazda produkcji należy do osób, które nie lubią publicznie pokazywać się w towarzystwie swojej rodziny. Tym razem jednak nadarzyła się specjalna okoliczność, która skłoniła aktorkę do tego, aby złamać swoją nadrzędną zasadę.

Przyjaciółki uwielbiane przez widzów Polsatu. Jedna z nich pochwaliła się swoim synkiem

Małgorzata Socha to ulubiona aktorka wielu Polaków, którzy obecnie śledzą ją głównie we wspomnianym serialu "Przyjaciółki". Gwiazda należy do osób, które starają się za wszelką cenę chronić prywatność swoich dzieci. Rzadko pokazuje fotografie z nimi. Co najwyżej opowiada o nich w wywiadach, gdy o taką odpowiedź w końcu wybłagają ją dziennikarze. Wówczas powtarza, że dzieci są dla niej wszystkim. Użytkownicy sieci żartują, że to wyraźnie widać, choćby po ostatnich urodzinach jej córeczki Basi, która ukończyła w tym roku 2 latka. Sala udekorowana na tę uroczystość wyglądała niczym jedna z sal Pałacu Kensington. Nic dziwnego, że media porównywały urodziny Basi do urodzin księżnej! Aktorka nie skąpi grosza na swoje latorośle.

Małgorzata Socha po raz trzeci została mamą w roku 2018. Urodziła zdrowego chłopca i nadała mu imię Stanisław. Razem z nim, a także ze swoim mężem Krzysztofem aktorka wybrała się na majówkę do Turcji, z której opublikowała zdjęcie na swoim instagramowym profilu. Fani byli zachwyceni, bowiem malec jest coraz przystojniejszy, a także ewidentnie rośnie jak na drożdżach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Piękny chłopaczek. Widać, że coraz bardziej podobny do mamy - uważa internautka.

 - Ale przystojny. Jak jego tata - śmieje się fanka Sochy.

 - Ale szybko rośnie. A ma dopiero niecały roczek! - twierdzi ktoś inny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

Źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News