Dramat gwiazdy serialu "Przyjaciółki". Mąż zostawił ją samą z dziećmi

Dramat gwiazdy serialu "Przyjaciółki". Mąż zostawił ją samą z dziećmi Źródło: Fot. Instagram/Przyjaciółki

"Przyjaciółki" ugruntowały jej pozycję w branży aktorskiej, niestety, szczęście na tym polu mąci kryzys w życiu prywatnym. Media informują, że rozwód bohaterki i jej szwedzkiego męża jest już przesądzony.

"Przyjaciółki" jeszcze do niedawna przynosiły jej szczęście, popularność i gigantyczną sławę. Bliscy gwiazdy przyznają jednak, że aktorka zupełnie poświęciła się swojej pracy i przez to teraz musi zmagać się z kłopotami w życiu prywatnym.

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" została sama z dziećmi. "Trzeba być wobec tego pokornym"

Od kilku miesięcy media domniemywają, że jest to skutek kryzysu w małżeństwie aktorki. Przypomnijmy - Liszowska wyszła za mąż za Szweda Oli Sernekę. Z biznesmenem ma dwójkę dzieci - 8-letnią córkę Emmę i 5-letnią Stellę. 

O tym, że ich związek jest już przeszłością wspomniała w jednym z wywiadów.

- Decyzja nie była łatwa, jej podjęcie zajęło Joannie Liszowskiej wiele miesięcy. W końcu postanowiła jednak, że z córkami - Emmą (8 l.) i Stellą (5 l.) - zostają w Polsce. Dziewczynki tutaj będą zdobywać wiedzę. Jednocześnie będą chodzić na naukę języka szwedzkiego - powiedziała Joanna Liszowska, cytowana dziś przez Pomponik.pl.

Wszystko wskazuje, że związek na odległość z biznesmenem ze Skandynawii nie przetrwał próby czasu. Aktorka, mająca pod swoją pieczą dwójkę wciąż małych dzieci, zaangażowała się w pracę na planie. Ojciec dziewczynek z kolei zajęty jest swoimi interesami w Szwecji. 

Tabloidy od miesięcy produkują się w sprawie rozwodu pary. Ponoć mąż naciskał, by Liszowska porzuciła artystyczny zawód i wyjechała do jego apartamentu w Goeteborgu z dziećmi. Kobieta nie zgodziła się na taki rozwój wydarzeń. Nie zrezygnowała z pasji, czego najlepszym dowodem jest dziś zaangażowanie w serialu "Przyjaciółki".

Sama zainteresowana nie odniosła się do coraz śmielszych tez na temat rozwodu stawianych przez tabloidy. W ostatnie Walentynki pytana o sposób w jaki spędza święto zakochanych odpowiedziała... skrajnie wymijająco. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dla prasy bulwarowej jest to wystarczający dowód, że małżeństwo aktorki nie sprawdziło się. Liszowska poświęciła się na całego pracy zawodowej.

- Cóż... los szykuje nam różne niespodzianki. I trzeba być wobec tego pokornym..." - powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak jest ZAKOCHANY! Wiemy w kim! Przyznał szczerze: „To był właśnie TEN strzał!"
  2. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  3. Księżna Diana mogła przeżyć. Największa tajemnica Elżbiety II ujawniona
  4. Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu
  5. Iwona Pavlović ostro jak nigdy o ostatnim odcinku TzG. "Taniec się nie liczył"
  6. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało

źródło: Pomponik

Następny artykuł