Dorota i Łukasz z Przyjaciółek. Co łączy parę?

Dorota i Łukasz z Przyjaciółek. Co łączy parę? Źródło: instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official/

Przyjaciółki - Dorota, kim jest tajemnicza postać serialu Polsatu? Czy jest przyjaźnie, czy też wrogo nastawiona do głównych bohaterek? Serial kręci się wokół problemów koleżanek: Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki, jednak w miarę upływu czasu w ich życiu pojawiają się nowe twarze, których los również mogą śledzić widzowie serialu.

Przyjaciółki - Dorota jest często nazywana piątą przyjaciółką. Serial opowiada historię czterech kobiet, które poznały się jeszcze w czasach szkolnych - bizneswoman, która nie może znaleźć szczęścia w miłości, fryzjerka, która cały czas czeka na pierścionek zaręczynowy od wieloletniego partnera, właścicielka przedszkola, rozwódka z dzieckiem oraz oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z nich ma inne problemy i sytuację życiową, jednak każda potrzebuje wsparcia i osób, na których można polegać. 

Przyjaciółki - Dorota. Jak ma na nazwisko aktorka wcielająca się w postać?

Dorota jest grana przez Agnieszkę Sienkiewicz, urodzoną 19 lipca 1984 roku w Mrągowie. Na co dzień związana jest z Teatrem Kwadrat w Warszawie, współpracuje również z teatrem w Kaliszu. Można ją było podziwiać w wielu produkcjach telewizyjnych, między innymi Na dobre i na złe, Plebanii, czy Faceci do wzięcia, jednak były to zazwyczaj epizodyczne postacie.

Zagrała pierwszoplanową rolę w serialu Agentki, później jej kariera nabrała tempa i zagrała w produkcji TVN Prosto w serce i Sama słodycz. W latach 2011-2015 wcielała się w Katarzynę Mularczyk w M jak miłość emitowanym przez telewizję TVP2.

W 2014 roku wzięła udział w tanecznym show Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie razem ze Stefano Terrazzino zajęła pierwsze miejsce.

Dorota i Łukasz z Przyjaciółek

Od 2012 roku aktorka gra Dorotę Grabowską w serialu Przyjaciółki. Była królową życia, dopóki nie odkryła, że jej mąż Łukasz ma romans z Matyldą. Bohaterka nie należy do osób, które zostawiają takie sprawy w spokoju i boleśnie zemściła się na niewiernym partnerze.

Po kilku burzliwych związkach kobieta poznała starszego mężczyznę Eryka i wychodzi ponownie za mąż. Jednak czy to majętny senior jest jej obiektem zainteresować, czy też jego konto bankowe? Wdowa po śmierci męża wcale nie jest zrozpaczona i bez skrupułów wydaje jego majątek.

 - W nadchodzącej trzynastej serii Przyjaciółek będziemy się mierzyć między innymi z tego rodzaju kwestiami. Dorota będzie osobą niezwykle zamożną, której teoretycznie można zazdrościć wszystkiego. Jednocześnie okaże się, że w tym samym czasie może być kobietą samotną. To dobry przykład na to, że same pieniądze szczęścia nie załatwią, w sytuacji, kiedy obok nie ma kogoś, kto wypełnia inne potrzeby niż te materialne - wyznała aktorka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Prus z Na Wspólnej. Kim jest Natalia Walarowska, aktorka grająca tę rolę?
  2. Kaśka z Pierwszej Miłości - wszystko o najbardziej wyjątkowej postaci serialu
  3. Wiktoria z Pierwszej Miłości. Kim jest aktorka, która wciela się w tę postać?
  4. Andrzej Buszewicz: Pierwsza Miłość. Kim jest były aktor serialu?
  5. Kim są bliźniaki z Przyjaciółek? Ważni członkowie obsady
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News