Kim jest Dagmar z Przyjaciółek? Jego postać ma ogromne znaczenie

Kim jest Dagmar z Przyjaciółek? Jego postać ma ogromne znaczenie Źródło: facebook.com/pg/oficjalny.marcin.korcz

Przyjaciółki - Dagmar jest jednym z głównych bohaterów polsatowskiego serialu. Jego postać przez lata zmieniała się na oczach widzów mając ogromne znaczenie dla fabuły wielkiego hitu. Kim jest aktor wcielający się w rolę Dagmara?

Przyjaciółki - Dagmar to jeden z głównych bohaterów serialu. Jego postać występuje od pierwszych odcinków i od wielu lat elektryzuje największych fanów produkcji. Na przestrzeni 13 sezonów ewoluował i zmieniał się na oczach telewidzów kreując tym samym wyjątkową postać. Kim jest aktor wcielający się w rolę przystojniaka?

Dagmar z Przyjaciółek. Kim jest aktor?

Oprócz aktorów z pierwszych stron gazet, jak Paweł Deląg, Bartek Kasprzykowski czy tytułowych Przyjaciółek (Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszowska) w polsatowskim serialu, który od wielu lat bawi i wzrusza telewidzów, występuje wiele wspaniałych i utalentowanych aktorów młodszego pokolenia. Jednym z nich jest wcielający się w postać Dagmara - Marcin Korcz. Już dzisiaj może cieszyć się tytułem jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia, o czym świadczy coraz więcej propozycji filmowych i teatralnych.

Urodził się 15 Listopada 1986 w Krakowie, wychował w Libiążu. Od najmłodszych lat interesował się aktorstwem, chociaż w młodości równie wielkim zainteresowaniem darzył biegi przełajowe. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Telewidzom znany jest głównie z wykreowanych postaci w serialach "Pierwsza miłość" "O mnie się nie martw" czy "Rodzina zastępcza". Na swoim koncie ma również role na wielkim ekranie. Do najważniejszej w jego karierze należy ta, w której wcielił się w tytułowego bohatera filmu "Być jak Kazimierz Deyna". Fani mogli zobaczyć go jeszcze w drugoplanowych rolach takich hitów jak "Kochaj i tańcz", "Tatarak" czy "Miasto 44".

Na co dzień jest aktorem Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Brał udział w polsatowskim show Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami", a także był nominowany do Telekamery 2017 w kategorii Nadziej Telewizji.

Dagmar z Przyjaciółek. Kim jest?

Przyjaciółki to jeden z najchętniej oglądanych przez telewidzów serial ostatnich lat. Na antenie Polsatu gości od 2012 roku, zyskując od tamtego czasu coraz większą popularność. Ciekawa fabuła oraz wątki miłosne sprawiają, że fani chętnie zasiadają przed telewizorami, aby poznać najnowsze perypetie swoich ulubionych bohaterów. Jednym z nich z pewnością jest postać kreowana przez Marcina Korcza. 

Serialowy Dagmar, który na co dzień jest bankierem. Kojarzony jest głównie z relacji z Kate. Wiele lat żyli w szczęśliwym i przepełnionym uczuciem związku. Pewnego dnia, podczas chwili słabości, dziewczyna zdradziła swojego ukochanego, który przeżył całą sytuację bardzo boleśnie. Wielkie uczucie, miłość i przywiązanie były jednak zbyt silne i bohater postanowił dać Kate drugą szansę.

Postać Dagmara wyjątkowego znaczenia nabrała w trakcie 12. sezonu serialu. To wtedy podczas pięknej sceny przemówił wzruszającymi słowami do walczącej z rakiem Zuzy. Scena, gdy załamana kobieta przytulała się do Dagmara słuchając jego pocieszających słów, odbiła się szerokim echem. Aktor w wyjątkowych słowach za pomocą swojej postaci przekazał nie tylko Zuzie, ale także wszystkim ludziom walczącym z rakiem, że nigdy nie warto się poddawać.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Uwielbiana aktorka odchodzi z serialu "Przyjaciółki". To wielki cios dla jej fanów
  2. "Przyjaciółki" wracają na ekran! Wiemy, co wydarzy się w pierwszym odcinku nowego sezonu
  3. Aktorki serialu "Przyjaciółki" mieszkają bajecznie. Lepiej niż w serialu
  4. Kim są bliźniaki z Przyjaciółek? Ważni członkowie obsady
  5. Fanki Przyjaciółek wstrzymały oddech. Zuza jednak umrze na raka?!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News