To będzie jej koniec? Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" przedawkuje leki

To będzie jej koniec? Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" przedawkuje leki

"Przyjaciółki" zakończą się już niebawem, kolejny raz będziemy mogli je zobaczyć dopiero jesienią. Możliwe jednak, że nie wszystkie bohaterki pojawią się w 14. sezonie. Jedna z nich przedawkuje leki, a widzowie wstrzymają oddechy w obliczu zbliżającej się tragedii.

"Przyjaciółki" zakończą się na 158. odcinku, a podczas wakacji ekipa zabierze się za nagrywanie kolejnego sezonu. W epizodzie kończącym obecną serię dojdzie do zatrważających rozwiązań. Jedna z głównych bohaterek przedawkuje leki.

Tak zakończa się "Przyjaciółki". Szokujące rozstrzygnięcia w ostatnim odcinku

Finałowy odcinek wniesie masę emocji. Janek podejrzewa swoją żonę, Zuzę, o romans z Chrisem. Marek Bukowski znajdzie na poczcie małżonki poszlakę w postaci wiadomości, jednak po wytłumaczeniu i przeczytaniu na głos korespondencji traci ona na znaczeniu. 

Inga poprosi Maksa, aby odebrał Hanię ze szkoły. Po powrocie do domu mężczyzna będzie świadkiem kłótni dziecka z matką. Bezsilna Inga nie ma pomysłu na ukaranie swojej córki, Maks sugeruje, że może ją zabrać do  pracy i będzie tam działać w charakterze wolontariuszki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bohaterka "Przyjaciółek" przedawkuje leki

Uwielbiana przez wszystkich Patrycja wejdzie w posiadanie wyników badań Wiktora na ojcostwo dziecka Wiktorii. Z racji jego chwilowej absencji, Patrycja stara się w spokoju wyczekać powrotu domniemanego ojca dziecka Wiki. Przez ogromne emocje postanawia wziąć leki na uspokojenie, niestety myli się i zażywa tabletki nasenne. Z powodu zbyt dużej ilości leków, Patrycja zaczyna mieć poważne objawy przedawkowania. Nie wiadomo, czy wyjdzie z tego cało. 

Anka ogromnie się cieszy na swój wylot do Paryża, niestety zostaje ograbiona przed bankiem i złodziej ucieka wraz z jej portfelem. Załamana Ania nie wie co zrobić, telefonuje do Pawła i się mu żali. Po chwili znajduje swój portfel, którego złodziej się pozbył po opróżnieniu gotówki. Anka się cieszy, bo będzie mogła wylecieć, lecz nie wie jeszcze o tym, że Paweł również zaplanował dla nich wycieczkę. Niestety, nie będzie to udany wypad, ponieważ dojdzie do katastrofy lotniczej...

  1. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu