Tragedia. Główna bohaterka serialu "Przyjaciółki" nafaszerowała się lekami, nie wiadomo czy to przeżyje

Tragedia. Główna bohaterka serialu "Przyjaciółki" nafaszerowała się lekami, nie wiadomo czy to przeżyje Źródło: fot. youtube.com/polsat

"Przyjaciółki", podobnie jak wiele innych seriali, niedługo czeka finałowy odcinek. Niestety fani produkcji będą musieli pożegnać się z ulubionymi bohaterami na okres wakacji. Do końca sezonu naprawdę niewiele czasu, jednak produkcja jeszcze zaskoczy telewidzów. Z jedną z głównych bohaterek będzie naprawdę źle.

Serial "Przyjaciółki" wstrząśnie widzami tuż przed zakończeniem sezonu. Ostatnie wydarzenia przed przerwą wakacyjną przyprawią fanów o gęsią skórkę. Ciężko uwierzyć w to, co wydarzy się w życiu lubianej przez wielu bohaterki. Sytuacja będzie naprawdę trudna, a jej życie okaże się poważnie zagrożone.  

Serial "Przyjaciółki" znika z anteny. Co wydarzy się w ostatnich odcinkach? 

23 maja w ostatnim odcinku tego sezonu, Patrycja (Joanna Liszowska) strasznie pokłóci się ze swoją byłą teściową Elżbietą (Elżbieta Jarosik). Kobieta zacznie ją obrażać i zarzucać jej, że ta nie nadaje się na matkę.

Dojdzie do na tyle ostrej i raniącej Patrycję wymiany zdań, że ta po wyjściu Elżbiety postanowi zażyć silne leki na uspokojenie. By szybciej otrzymać upragniony skutek, weźmie ich więcej niż zazwyczaj. Niestety Patrycja pomyli tabletki na uspokojenie z nasennymi, a ilość, jaką spożyła, może doprowadzić do śmierci. 

Prawdziwa tragedia wraz z końcem sezonu  

Anka (Magdalena Stużyńksa) przyjedzie do domu swojej przyjaciółki. Wpadnie w przerażenie, gdy znajdzie Patrycję leżącą nieprzytomną, a obok niej puste opakowanie po tabletkach nasennych. Nie będzie miała najmniejszych wątpliwości, że ta je przedawkowała i jej życie jest poważnie zagrożone. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niezwłocznie zawiadomi pogotowie, które zjawi się na miejscu już po chwili. Ratownicy po dokładnych oględzinach i wykonaniu EKG uspokoją Ankę, że z jej przyjaciółką jest wszystko w najlepszym porządku. Ta jednak nie będzie w stanie uwierzyć w ich słowa.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News