Mama gwiazdy "Przyjaciółek" ma 90 lat. Niesamowicie nietypowa babcia, zdumiewające informacje

Mama gwiazdy "Przyjaciółek" ma 90 lat. Niesamowicie nietypowa babcia, zdumiewające informacje Źródło: .

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" postanowiła wreszcie zdradzić co nieco o swojej mamie, która ma już 90 lat. W niektóre informacje aż trudno uwierzyć. To z pewnością nietypowa babcia.

Aktorka znana z serialu "Przyjaciółki" niewiele mówi o swojej rodzinie, starając się chronić ją przed wścibskimi mediami. Mimo to niekiedy zdarza się jej zdradzić choć niewielkie smaczki z domowego zacisza, co niezwykle cieszy jej fanów. Tym razem gwiazda zapewniła swoim wielbicielom konkretny przypływ informacji, opowiadając o swojej mamie

Mama gwiazdy serialu "Przyjaciółki" ma już 90 lat

Dorota Kolak ma obecnie 62 lata i nie zamierza znikać z ekranów telewizorów. Od wielu lat pracuje jako aktorka, a jej kariera jak dotąd nigdy nie stanęła w miejscu. Z każdym rokiem do celebrytki napływa coraz więcej propozycji ról w filmach czy serialach, a zainteresowanie nią samą oraz jej bliskimi wzrasta. 

Jak donosi portal Pomponik, aktorka postanowiła zaspokoić ciekawość niektórych i opowiedzieć nieco więcej o swojej mamie, która w lipcu tego roku skończyła 90 lat. Kolak wyznała, że jej rodzicielka wciąż cieszy się pełnią zdrowia psychicznego, jak i fizycznego, jest pełna wigoru oraz nienawidzi siedzieć bezczynnie w miejscu. Pani Alina czerpie z życia całymi garściami i nie zamierza przestawać, co niezwykle podoba się jej córce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niesamowicie nietypowa babcia 

Okazuje się, że wiek i nieskazitelne zdrowie to nie jedyne, co cechuje 90-latkę. Kobieta prowadzi w internecie własną stronę, gdzie zamieszcza różne filmiki - od dzielenia się własnymi przemyśleniami i wspomnieniami, po recytowanie wierszy.

- Prowadzi też gimnastykę dla 90-latków, pokazuje różne ćwiczenia, gra na pianinie - wyznała gwiazda Polsatu

Jak możemy się dowiedzieć, pani Alina sama określa siebie nietypową, co jest dla niej wielkim powodem do dumy. Chętnie opowiada o swoich licznych zainteresowania i pokazuje, że w każdym wieku można robić to, na co się ma ochotę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował

2. Biuro prasowe TVN przekazało porażającą wiadomość. Wśród uczestników popularnego programu wykryto pedofila

- Jestem nietypowa. Proszę mi pokazać babcię, która uczy się wierszy na pamięć, w tym 1000 wersów Pana Tadeusza. A uczę się dlatego, że szare komórki wtedy żyją, kiedy my się uczymy. Taka jest prawda. Ja nigdy nie kładę się spać bez planu na jutrzejszy dzień. Zawsze mam coś do zrobienia - mówi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z apteczki WYRZUĆ natychmiast! GIF wycofuje popularny lek na kaszel
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny 
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: pomponik 

Następny artykuł