Niedowierzanie, że Sokołowska ma już tyle lat. Wreszcie, po 20 latach starań, przekazała radosną nowinę

Niedowierzanie, że Sokołowska ma już tyle lat. Wreszcie, po 20 latach starań, przekazała radosną nowinę Źródło: instagram/anita_sokolowskaa/

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" podzieliła się z fanami niezwykle radosną nowiną. Czekała na to 20 lat, w co aż trudno uwierzyć. Zdradziła przy okazji, ile ona sama ma lat, a najwięksi fani mogą przeżyć prawdziwszy szok, gdy poznają prawdę. Zupełnie na tyle nie wygląda.

Plan serialu "Przyjaciółki" stał się jej drugim domem już od chwili, gdy zagościła na nim po raz pierwszy. Sokołowska spełnia się zawodowo i z całą pewnością nie może narzekać na ilość propozycji nowych ról. Aktorka wcześniej nie zapowiadała, że szykują się tak wielkie zmiany w jej życiu, jednak teraz nie pozostawiła żadnych złudzeń i z dumą przekazała radosną nowinę. 

Niebywałe, że gwiazda serialu "Przyjaciółki" ma tyle lat

Anita Sokołowska regularnie pojawia się na łamach Polsatu i nie tylko. Aktorka ma na koncie nie tylko wiele seriali, ale także ról teatralnych, w czym za każdym razem udowadnia, że doskonale zna się w swoim fachu. Celebrytka spełnia się zawodowo już od 20 lat i aż trudno uwierzyć, że ma dokładnie 43 lata. Trzeba przyznać, że wygląda na o wiele młodszą. Choć dla wielu bez wątpienia będzie to szok, to nie tylko na tym skupiają się obecnie wszystkie media. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przekazała radosną nowinę, na którą czekała 20 lat

Po 20 latach stażu Sokołowska podzieliła się z fanami radosną nowiną zdradzając, że w końcu zadebiutuje na kinowym ekranie. Niektórzy wciąż nie mogą uwierzyć, że tak popularna aktorka nigdy wcześniej nie dostała angażu w żadnym filmie tym bardziej, że jej serialowa i prywatna przyjaciółka Małgorzata Socha, co chwilę pojawia się w nowych produkcjach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Sokołowska była jednak niedostrzegana przez filmowych producentów, ale wszystko zmieniło się niedawno, gdy zaproponowano jej rolę w czymś zupełnie nowym. 43-latka nie zawahała się ani chwili i od razu przystała na ofertę, na którą czekała od 20 lat. Jak sama przyznaje, fakt, iż to będzie jej pierwszy raz na wielkim ekranie, jest dość zaskakujący. Niezwykle cieszy się jendak, że w końcu jej się udało. Być może od tego momentu częściej będzie przewijać się w kinowych produkcjach. 

- Kiedy mówię komuś, że debiutuję na wielkim ekranie w wieku 43 lat, nikt nie chce w to wierzyć - przyznała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

Źródło: pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News