Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt Źródło: screenshot/Polsat

"Przyjaciółki" cieszą się sporą oglądalnością, dzięki czemu możemy spodziewać się premiery kolejnych odcinków. Dowiedzieliśmy się, że gwiazda serialu po latach wyznała swój sekret. Okazuje się, że niegdyś przyjęła ostatnie namaszczenie.

"Przyjaciółki" należą do najlepszych seriali emitowanych w telewizji Polsat. Znana stacja telewizyjna już od kilku lat pokazuje swoim widzom perypetie tytułowych koleżanek, które muszą radzić sobie z różnymi problemami życiowymi. Oglądający niezmiennie cieszą się z tego, że stacja pokazuje im losy bohaterek, które z każdym sezonem wydają się być coraz ciekawsze.

Jedna z gwiazd produkcji postanowiła wyznać po latach jeden ze swoich najgłębiej skrywanych sekretów, który do tej pory był znany tylko jej najbliższym. Nic dziwnego, bo chodzi o fakt tak rzadko spotykany, że aktorka postanowiła zachować go tylko dla siebie. Po dłuższym czasie stwierdziła jednak, że nie chce trzymać tego w sobie i opowiedziała o swoich dawnych problemach.

Przyjaciółki cieszą się sporą oglądalnością

Magdalena Stużyńska-Brauer znajduje się w obsadzie serialu od samego początku jego emisji. Jej występy w roli Anny Strzeleckiej w serialu "Przyjaciółki" cieszą się doskonałymi opiniami ze strony widzów, którzy twierdzą, że Stużyńska idealnie pasuje do swojej bohaterki i nikt nie mógłby odegrać tej roli lepiej niż ona. Nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w przyszłości.

Aktorka postanowiła ujawnić swój sekret, o którym do tej pory nie mówiła. Dowiedzieliśmy się, że kilka lat temu przyjęła ostatnie namaszczenie w związku z poważną chorobą, z jaką musiała sobie radzić. 2010 rok był dla niej bardzo ciężki i sama obawiała się o swoje zdrowie, w związku z czym postanowiła przyjąć sakrament namaszczenia.

"Przyjaciółki" mają tysiące fanów

Poważna choroba na szczęście nie rozwinęła się, a Stużyńska po czasie wróciła do pełni sił. Sama zapewnia, że stało się to tylko dlatego, że przyjęła sakrament i Bóg pomógł jej w najtrudniejszej sytuacji życiowej, dzięki czemu dziś może znów pracować na planie. Pozostaje nam mieć nadzieję, że tego typy sytuacja już się nie powtórzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Na jej kolanach siedziała roczna córeczka. Upiorny wypadek, serce gwiazdy TVN momentalnie zastygło ze strachu
2. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez jedną reformę rządu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że znana aktorka jest osobą bardzo wierzącą, w związku z czym wszystkie swoje problemy postanowiła powierzyć Bogu. Sama jest przekonana, że to właśnie dzięki temu udało jej się przeżyć i teraz nie ma żadnych problemów i może poświęcić się rodzinie, znajomym oraz przede wszystkim pracy na planie, którą tak bardzo kocha.

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

źródło: naTemat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu