Gwiazda "Przyjaciółek" porzuci aktorstwo dla śpiewu? Jej wpisy mocno niepokoją

Gwiazda "Przyjaciółek" porzuci aktorstwo dla śpiewu? Jej wpisy mocno niepokoją Źródło: screen shot z youtube.com/Polsat

"Przyjaciółki" to uwielbiana produkcji widzów Polsatu, których szczególnie przyciąga do serialu jedna z bohaterek. W swoją rolę wciela się od siedmiu lat, ale wiele wskazuje na to, że być może wkrótce z niej zrezygnuje. Czy zmieni branżę? Ostatnie publikacje na Instagramie brzmią bardzo niepokojąco. Fani są zasmuceni i z niepokojem pytają o jej plany związane z przyszłością aktorską, którą być może porzuci na rzecz kariery wokalnej.

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zamierza wydać płytę, a przynajmniej na to wskazują oficjalne zapowiedzi w social mediach. Fani nie mogą doczekać się, aż ich idolka oficjalnie poinformuje o premierze swojej płyty, której fragment został już przez nią zaprezentowany w sieci. Choć z jednej strony kibicują idolce, to z drugiej są zaniepokojeni, bowiem ich ulubiona aktorka po sukcesie singla może porzucić swoją branżę. Taką przyszłość sugerują także niepokojące wpisy zamieszczone na Instagramie przez gwiazdę. Co dalej z "Przyjaciółkami"?

Aktorka znana z serialu "Przyjaciółki" zamierza zmienić branżę?

W "Przyjaciółkach" od lat aktorka wciela się w rolę Patrycji Kochan-Jeleńskiej. Fani pokochali jej postać, która do serialu wnosi liczne wątki zarówno miłosne, jak i obyczajowe, które uzupełniają produkcję o ciekawą fabułę. Joanna Liszowska-Serneke, bo o niej mowa, postanowiła ponownie spróbować swoich sił w twórczości muzycznej. Wskazują na to jej krótkie publikacje, które pojawiły się na Instagramie gwiazdy Polsatu. Fani spekulują, że już niedługo do sklepów trafi jej debiutancka płyta.

Po researchu social mediów gwiazdy, zwracając uwagę w szczególności na hashtagi, można wywnioskować, że album lub singiel to spełnienie marzeń aktorki. Singiel pojawi się prawdopodobnie tego lata. Jeśli dobrze pójdzie, szybko może stać się hitem, bowiem już ma świetny odzew w Internecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

 - Coś czuję, że wydaje Pani płytę... - napisała jedna z użytkowniczek.

Kolejne zdjęcia potwierdzają tylko dyskusje podekscytowanych fanów. Widzimy oficjalne zapowiedzi, które jasno precyzują termin pojawienia się singla w Internecie. Będzie to 17 czerwiec tego roku. Rozpoczęto odliczanie.

 - Już nie mogę się doczekać premiery. Jestem bardzo ciekawa efektów - dzieli się internautka.

Co ciekawe - to nie pierwszy raz, gdy aktorka próbuje swoich wokalnych sił. Niegdyś jej piosenka "Teraz wiem" (z albumu "RubikOne" Piotra Rubika) uznawana była za naprawdę bardzo dobrą. Sama Liszowska zajęła także drugie miejsce w programie "Jak oni śpiewają", co było tylko potwierdzeniem jej talentu.

Choć fani z jednej strony są podekscytowani, to boją się o losy ukochanej bohaterki "Przyjaciółek". Niepokojące wpisy gwiazdy o "spełnianiu marzeń", a także o "pasji" i "miłości" do muzyki sugerują, że to właśnie ta branża jest teraz celem aktorki. Możliwe, że to właśnie na niej wkrótce skupi wszystkie swoje siły i cały swój wolny i zawodowy czas. Może więc podjąć decyzję o odejściu z produkcji Polsatu.

Fot. Instagram / Joanna Liszowska-Serneke

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest śliczna. Gwiazda urodziła ją po 40 roku życia
  4. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona gwiazdora to córka słynnego aktora
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu