Fatalne wieści dla widzów Polsatu. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" ma koronawirusa

Fatalne wieści dla widzów Polsatu. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" ma koronawirusa Źródło: Facebook Przyjaciółki

"Przyjaciółki" wkrótce wracają na antenę Polsatu. Widzowie popularnego serialu z niecierpliwością czekają na szesnasty sezon ulubionej produkcji. Niestety, najnowsze wieści dotyczące planu nie są optymistyczne. Jedna z gwiazd serialu ma koronawirusa. Sytuacja jest naprawdę poważna. Czy zdjęcia zostaną przerwane?

"Przyjaciółki" pojawiły się na antenie Polsatu przed ośmioma laty. Serial cieszy się bardzo dużą popularnością wśród telewidzów. Fani produkcji z zapartym tchem śledzą perypetie Ingi Gruszewskiej, Patrycji Kochan, Zuzanny Markiewicz, Anny Strzeleckiej oraz ich przyjaciół. Dużą sławą cieszą się także aktorki, które wcieliły się w role tytułowych przyjaciółek: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Strużyńska. We wrześniu premierę miał mieć już szesnasty sezon serialu. Niestety, plany produkcji zostały zweryfikowane przez pandemię koronawirusa. Niedawno, po długiej przerwie, aktorzy wrócili na plan. Niestety, entuzjazm ekipy nie trwał zbyt długo. Okazało się, że jedna z gwiazd zaraziła się niebezpiecznym patogenem.

"Przyjaciółki": Gwiazda serialu ma koronawirusa

Niespełna miesiąc po rozpoczęciu zdjęć do najnowszego sezonu serialu "Przyjaciółki" gwiazdy produkcji przerwały pracę i wróciły do domów. Około sześćdziesiąt osób, które pracowały na planie, poddawane jest badaniom na obecność koronawirusa. Wszystko przez to, że jedna z odtwórczyń głównych ról otrzymała pozytywny wynik testu. Na ten moment nie wiemy, czy ktoś zaraził się od aktorki. Producenci zdecydowali, że prace zostaną wstrzymane do czasu, w którym nie poznają stanu zdrowia wszystkich pracowników.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w „Przyjaciółkach”, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan - mówił jeden z pracowników produkcji w rozmowie z "Faktem".

Dzisiaj grzeje: 1. Tuż po wyborach Szumowski wydał komunikat do wszystkich Polaków. Chodzi o stan epidemii
2. Kobieta zdradziła męża z miejscowym proboszczem. Mężczyzna nie wytrzymał, sięgnął po broń

Anita Sokołowska oraz Małgorzata Strużyńska odmówiły komentarza w tej sprawie. Również Małgorzata Socha i Joanna Liszowska nie odbierają telefonów od dziennikarzy. Rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk poinformował pracowników tabloidu, że jedynym podmiotem, który może zabrać głos w kwestii koronawirusa na planie, jest wytwórnia filmów fabularnych Akson Studio. Niestety, do tej pory nieznane jest stanowisko przedsiębiorstwa. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie nie dowiemy się, która z gwiazd serialu "Przyjaciółki" zmaga się z niebezpiecznym patogenem. Życzymy zdrowia!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jan Tomaszewski triumfuje po zwycięstwie Andrzeja Dudy. "Dla mnie jest synem Lecha Kaczyńskiego"
  2. Jednak się potwierdziło, szykują się wielkie zmiany w sklepach. Ministerstwo przekazało ważne dla klientów informacje
  3. Kluczowa wiadomość dla milionów Polaków. Zapadła ostateczna decyzja ws. podwyżek cen, nikt nie uniknie jej rezultatu
  4. Tragedia na weselu w Wielkopolsce. Potwierdzono wieści o ponad 70 osobach
  5. Janina Ochojska nie wytrzymała. Padły bardzo mocne słowa po wynikach wyborów
  6. Nie żyje aktor, którego oglądaliśmy w ”13 posterunku”. Miał 48 lat

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News