Mąż rzucił gwiazdę serialu "Przyjaciółki". Teraz ma najgorsze myśli dot. córki

Mąż rzucił gwiazdę serialu "Przyjaciółki". Teraz ma najgorsze myśli dot. córki Źródło: .

"Przyjaciółki" to serial bijący rekordy popularności. Jego gwiazda została zostawiona przez męża i teraz boi się o los swojego dziecka. Artystka przeżyła wiele ciężkich chwil.

"Przyjaciółki" i "Na Wspólnej" dały jej sławę i pieniądze. Można ją też zobaczyć w teatrze Kwadrat i Kamienica. Choć wielu takie życie mogłoby się wydawać idealne, gwiazda skrywa osobisty dramat. Pomimo ciężkiego losu na życie patrzy z optymizmem. 

 

Znana aktorka i niezwykle charyzmatyczna kobieta, Lucyna Malec, jest dla nas przykładem, że z każdego piekła można znaleźć drogę do wyjścia. Los chociaż jej nie sprzyjał to nie zabrał jej pogody ducha. Chociaż na ekranach telewizyjnych uśmiech nie schodzi jej z twarzy, to wewnątrz niej panuje niepokój.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Matka i córka - przyjaciółki na zawsze 

Córka Lucyny Malec przyszła na świat z porażeniem mózgowym. Gdy jej mąż się o tym dowiedział, zostawił aktorkę. Została kompletnie sama z chorą córką i od 21 lat wychowuje ją samotnie. Wydarzenia te bardzo na nią wpłynęły:

- Brałam leki, miałam myśli samobójcze. Teraz nie wiem, kiedy przeleciały lata, a ja cały czas jestem w kieracie ćwiczeń, obowiązków, pracy i tak upływa życie - wyznała gwiazda.

Czasem aktorka z wielkim niepokojem patrzy w przyszłość swojej córki. Nie wie, co się z nią stanie, gdy sama nie będzie w stanie jej pomóc. Ponure myśli jednak nie odbierają jej radości z życia. Stara się spędzać jak najwięcej szczęśliwych chwil ze swoim ukochanym dzieckiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media
2. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

Niesamowicie dba o zdrowie dziewczyny. Ostatnio wybrały się razem na wakacje do Grecji. Bardzo długo planowały ten wspólny wyjazd i warto było czekać. Podobno gorąca woda świetnie wpływała na samopoczucie i stan zdrowia jej córki.

- Zosia daje mi szczęście. Nie wyobrażam sobie, jak by to było, gdybym jej nie miała - szczerze przyznaje gwiazda. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Gwiazdor TVN ma o 34 lata MŁODSZĄ dziewczynę. Jest starszy nawet od jej ojca. Aż ciężko w to uwierzyć
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

źródło: pomponik

Następny artykuł