Gwiazda "Przyjaciółek" przez chorobę musiała zmienić swoje życie. Sama nie dała rady, potrzebowała pomocy z zewnątrz

Gwiazda "Przyjaciółek" przez chorobę musiała zmienić swoje życie. Sama nie dała rady, potrzebowała pomocy z zewnątrz Źródło: .

"Przyjaciółki", serial emitowany w telewizji Polsat, cieszy się popularnością już od kilku sezonów. Świetna obsada aktorska serialu na pewno tym bardziej przyciąga widzów. Odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu zmaga się jednak z poważną chorobą, przez którą musiała zmienić swoje życie.

Gwiazda serialu "Przyjaciółki", emitowanego przez telewizję Polsat, usłyszała diagnozę o przewlekłej chorobie, z jaką zmaga się już między innymi Kinga Rusin, Majka Jeżowska czy Joanna Krupa. Znane osoby coraz częściej przyznają się, że żyją z chorobą, na którą w Polsce cierpi ponad milion osób, głównie kobiety.

Choroba aktorki serialu "Przyjaciółki"

Ostatnimi czasy coraz więcej popularnych osób przyznaje się, że musi zmagać się z chorobą Hashimoto. Jest to przewlekłe zapalenie tarczycy, z którym trzeba walczyć do końca życia. Choroba może bardzo utrudnić codzienne funkcjonowanie, dlatego trzeba podjąć odpowiednie kroki, w celu zminimalizowania objawów. Tym razem do walki z chorobą Hashimoto przyznała się aktorka serialu "Przyjaciółki", Anna Dereszowska

Choroba Hashimoto jest dolegliwością, która potrafi bardzo skomplikować codzienne funkcjonowanie. Każdy cierpiący na tę chorobę, odczuwa i przeżywa ją inaczej, jednak najczęstszymi objawami są: ciągłe zmęczenie, tycie i zaburzenia pamięci. Niestety, Hashimoto może również prowadzić do nadciśnienia tętniczego, niepłodności, a nawet depresji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka musiała zmienić swoje życie

Anna Dereszowska po wykryciu choroby Hashimoto, postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie i powrót do normalnego funkcjonowania. Aktorka postanowiła zmienić swoje nawyki żywieniowe, co jest kluczowym elementem w walce z tą chorobą autoimmunologiczną. Próbowała samodzielnie zapanować nad swoim jadłospisem, jednak okazało się to niemożliwe. Musiała zwrócić się o pomoc do ekspertów.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- Staram się za pomocą diety poprawiać swoje wyniki badań i odpowiednim jedzeniem wpływać na własne samopoczucie. Wyeliminowałam gluten i laktozę. (...) Nie ukrywam, że przy ogromnej ilości zajęć nie byłam w stanie zapanować nad swoim menu, więc zdecydowałam się na odpowiednio dobraną dietę pudełkową. To rozwiązanie świetnie się sprawdza  – powiedziała Dereszowska w wywiadzie dla  "Super Expressu". 

Odpowiednio zbilansowana dieta powinna pomóc aktorce w wyciszeniu objawów choroby. Niestety, nie da się całkowicie wyleczyć z Hashimoto i trzeba się z nią zmagać do końca życia. Najważniejsze jest ustabilizowanie poziomu przeciwciał, aby móc czuć się zdrowo i w pełni sił. Wykluczenie z diety produktów zawierających gluten, laktozę, a także ograniczenie cukrów, z pewnością pomoże wrócić aktorce do formy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. De Niro otwiera hotel w Warszawie. Wiadomo już gdzie i kiedy
  2.  Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Polacy pokochali go za Harry'ego Pottera. Nie żyje
  4. Tragedia. Legendarny sportowiec ma nowotwór
  5. Żona marzy, by znaleźć mężowi kochankę. Powód wbija w fotel

źródło: wp 

Następny artykuł