Jest nagranie! Gwiazda
.
Dominik Kwaśnik - 9 Sierpnia 2019

Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

"Przyjaciółki" mają teraz przerwę w emisji, lecz gwiazdy nie odpoczywają. Joanna Liszowska pojawiła się na festiwalu "Disco pod Gwiazdami", a jej występ wywołał ogromne emocje. Niestety, niekoniecznie pozytywne.

"Przyjaciółki" wrócą na antenę Polsatu już wkrótce, ale widzowie nie mogą narzekać na brak atrakcji w ramówce. Niedawno stacja pokazywała festiwal "Disco pod Gwiazdami", a jedną z jego gwiazd była Joanna Liszowska.

"Przyjaciółki" i festiwal. Joanna Liszowska gwiazdą

"Disco pod Gwiazdami" odbyło się w Białymstoku, a jednym z organizatorów koncertu był właśnie Polsat. Nic dziwnego, że wśród gwiazd znalazła się aktorka występująca w lubianym serialu stacji.

Babcia zrobiła żart przechodniomZ siatki babci dochodziło miauczenie. Nagle zaczęła nią walić o ścianę, ukryta kamera rozkłada na łopatkiCzytaj dalej

Joanna Liszowska pojawiła się na scenie jako konferansjerka, ale postanowiła także popisać się wokalem. Zaśpiewała "Aleję gwiazd" - kultowy utwór, wykonywany w oryginale przez Zdzisławę Skośnicką. Występ aktorki nie spotkał się z przychylnym przyjęciem. W Internecie pojawiło się mnóstwo negatywnych opinii.

Internauci są bezlitośni. Brutalne opinie o występie Liszowskiej

Słynny już występ Joanny Liszowskiej na festiwalu "Disco pod Gwiazdami" jest dostępny do obejrzenia na kanale YouTube Polsatu. Można też wziąć pod uwagę opinie internautów, i nie włączać filmiku. Nie da się ukryć, że "Aleja gwiazd" w interpretacji gwiazdy "Przyjaciółek" nie spodobało się widzom. W Sieci dominują głosy krytyczne.

- Masakra! Tragedia. Kto na to zezwolił?!!!? Co za profanacja! - oburza się jeden z internautów.

- Ona umie śpiewać, ale tutaj kompletnie jej nie wyszło. Może zabrakło czasu na próby? - stara się rozsądnie podejść do sprawy inny komentujący.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

NowotwórNowotwory u dzieci bywają niezwykle zdradliwe. Objawy łatwo pomylić z innymi chorobamiCzytaj dalej

- Owszem śpiewać każdy może, ale czy każdy musi? - pyta retorycznie użytkownik YouTube'a.

- Kto nas robi w konia? Polsat, wybierający mało urodziwe, pozbawione talentu celebrytki, czy Pani Liszowska, która dla kasy to już chyba zrobi wszystko?! - bardzo ostro ocenia występ gwiazdy "Przyjaciółek" widz stacji.

Oczywiście nie powinno się ślepo podążać za zdaniem innych i lepiej wyrobić sobie swoją opinię. Bo sama Zdzisława Sośnicka, która wykonywała ten utwór w oryginale, stanęła po stronie aktorki:

Dzisiaj grzeje:

1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed wielkim oszustwem. Możecie stracić pieniądze

2. 500 plus dla emerytów jeszcze w tym roku! Warto pospieszyć się ze złożeniem wniosku

- Fantastycznie, że Joanna za to się wzięła, bo to wielka odwaga. To znaczy, że ona celuje wysoko. Cieszę się, że ktokolwiek się za to bierze - mówiła artystka w rozmowie z Faktem.

- Jak go nagrywałam, to płuca mnie bolały. Trzeba było zaśpiewać kilkanaście razy z rzędu, bo wiedziałam, jak wielką emocję trzeba mieć w sobie, żeby nie było to drewniane - dodała z uznaniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Donald Tusk wolałby, żeby to zdjęcie nigdy nie ujrzało światła dziennego. Pospadacie z krzeseł
  2. Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. To, co zrobił złamie wam serce
  3. Nigdy więcej nie położysz tego na chleb. UOKIK ostrzega, kobietę aż zmroziło, gdy poznała skład produktu
  4. Dopiero po wypadku na jaw wyszła prawda o jej mężu. Żona w zemście miała ochotę odłączyć mu aparaturę w szpitalu
  5. Przyjaciółka Leppera naprawdę ma już tyle lat? Oczy wychodzą z orbit jak teraz wygląda Renata Beger

Julia WieniawaJulia Wieniawa jako prostytutka z trudną przeszłością. Wszystkie kreacje gwiazdyCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News