Straszne odkrycie w garażu 33-latki. Nikt jej nie podejrzewał

Straszne odkrycie w garażu 33-latki. Nikt jej nie podejrzewał Źródło: Policja w Austin

To były dwie najlepsze przyjaciółki. Nagle jedna rzecz kompletnie zmieniła relacje między nimi. Niedługo później policja dokonała strasznego znaleziska w garażu jednej z nich.

Dwie przyjaciółki nagle straciły ze sobą kontakt, gdy jedna z nich zniknęła w niejasnych okolicznościach niedługo po urodzeniu dziecka. Kobieta nie przejęła się zniknięciem przyjaciółki. Z czasem na jaw wyszła okrutna prawda.

Kobieta wróciła do swojego partnera, twierdząc, że ma z nim dziecko

Sytuacja wydarzyła się w Austin (Teksas, USA). 33-letnia Magen Fieramusca zeszła się z byłym chłopakiem pokazując mu noworodka, dziewczynkę, która rzekomo miała być ich wspólnym dzieckiem. Para wróciła do siebie i wspólnie opiekowała się dzieckiem. Do pewnego momentu.

Partner Magen był akurat na zakupach, kupował w sklepie mleko dla niemowlaków. Nagle został zatrzymany przez policjantów, którzy mieli do niego kilka pytań. Pokazali mu zdjęcie dziecka, które miało jakiś czas temu zaginąć. Podejrzewali, że mógł być zamieszany w jego zniknięcie, gdyż jego partnerka przyjaźniła się z zaginioną kobietą. Gdy mężczyzna zobaczył zdjęcie, z przerażeniem stwierdził, że ten noworodek znajduje się w jego domu. W tym momencie dowiedział się, że to nie jest jego dziecko.

Okazało się, że to dziecko jej przyjaciółki. Najgorsze odkryli dopiero w garażu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po tych informacjach Magen została aresztowana i oskarżona o porwanie dziecka. Później zdecydowano się na przeszukanie jej domu. Gdy weszli do garażu, poczuli wyjątkowo nieprzyjemny zapach dochodzący ze stojącego w środku Nissana Versa. Po zajrzeniu do środka odkryli zwłoki przyjaciółki 33-latki, Heid Broussard, która niedawno zaginęła razem z dzieckiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Nie żyje twórca hitowego serialu na TVP. Okoliczności jego śmierci porażają

Sekcja zwłok wykazała, że kobieta została uduszona. Na razie 33-latce nie zarzucono morderstwa przyjaciółki, a "jedynie" porwanie i zbezczeszczenie zwłok. Śledztwo jest ciągle w toku i możliwe, że wraz z kolejnymi dowodami w tej sprawie, kobieta zostanie obciążona dodatkowymi zarzutami. Mimo to na przesłuchaniach nieustannie twierdzi, że dziecko jest jej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Samochód zamiast 500 plus? Rodziny pobierające świadczenie mają na to szansę
  4. Niewyobrażalne doniesienia o ojcu dziecka Dagmary z Królowych Życia. Jego losy były tragiczne i burzliwe
  5. Druzgocące losy Roksany Węgiel. Przygnębiające, mało kto wiedział co się z nią działo

Źródło: O2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News