O katastrofie dowiedziała się z telewizji, po chwili zadzwonił jej telefon z tragiczną wiadomością. Nie żyje syn bohaterki serialu "Przyjaciółki"

O katastrofie dowiedziała się z telewizji, po chwili zadzwonił jej telefon z tragiczną wiadomością. Nie żyje syn bohaterki serialu "Przyjaciółki" Źródło: Polsat

"Przyjaciółki" od lat cieszą się bardzo wysoką oglądalnością. Fani serialu uwielbiają oglądać perypetie tytułowych kobiet, jednak teraz bohaterkom przyjdzie zmierzyć się z wielkim dramatem. Do tej pory nie wydarzyło się nic tak strasznego.

Przyjaciółki zadebiutowały na ekranach kilka lat temu, a dziś są jednym z najpopularniejszych seriali emitowanych w polskiej telewizji. Losy bohaterek regularnie śledzą dziesiątki tysięcy osób, które głośno mówią, że serial wyróżnia się na tle innych produkcji i przyciąga widownię. Najczęściej zabawne historie z życia przedstawionych postaci wzbudzają sympatię.

Zwykle przychodzi nam śmiać się z tego, co dzieje się w popularnym serialu, jednak tym razem stanie się zupełnie inaczej. Dowiedzieliśmy się, że w nowym odcinku produkcji Polsatu przyjdzie nam zmierzyć się z prawdziwą tragedią, która pojawi się w życiu jednej z głównych bohaterek. Kobieta będzie musiała poradzić sobie ze śmiercią syna.

Przyjaciółki mają liczne grono widzów

W serialu Przyjaciółki możemy regularnie obserwować to, co dzieje się w życiu kilku kobiet. Po latach postanowiły one odnowić przyjaźń zawartą w czasach liceum, a teraz każda z nich zmaga się z różnymi problemami. Z pewnością możemy jednak przyznać, że żaden z nich nie jest niczym poważnym w porównaniu z tym, co wydarzy się niebawem.

Okazuje się, że Anka (w tej roli Magdalena Stużyńska) będzie musiała poradzić sobie z odejściem członka najbliższej rodziny. W związku ze strasznym wypadkiem śmierć poniesie jej syn, o czym kobieta dowie się w trakcie rozmowy telefonicznej. Z taką wiadomością trudno się pogodzić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bohaterka serialu Przyjaciółki zmierzy się z tragedią

O tragicznym wypadku kobietę poinformuje jej serialowy mąż Paweł, który również będzie w wielkim szoku w związku z wypadkiem małego dziecka. W trakcie serialowych wydarzeń okaże się, że chłopiec umarł w trakcie podróży do szpitala. Lekarze nie zdołali uratować małego chłopca. Co gorsza, o samym wypadku kobieta dowiedziała się z telewizji. Nie wiedziała wtedy, że na pokładzie maszyny był jej syn.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Ankę wspierać będzie w tym czasie jedna z jej przyjaciółek, która nie zdawała sobie nawet sprawy, że mały chłopiec znajdował się na pokładzie samolotu. Mama zmarłego chłopca będzie musiała poradzić sobie z wielkim żalem po tragedii, do której dojdzie już niebawem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Mama z córką upokarzały otyłą kobietę przymierzającą suknię ślubną. Reakcja właścicielki sklepu doprowadziła do koszmarnych wydarzeń
  4. Prawda o szamponach i odżywkach do włosów jest brutalna. Tak oszukują w reklamach kosmetyków
  5. Wyglądają jak dwa zwykłe psy. Ale kiedy się podniosą, ukazuje się widok, którego długo nie można zapomnieć

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News