Wyciekły szczegóły ostatniego odcinka "Przyjaciółek". Dojdzie do ślubu, po wielkiej rodzinnej tragedii

Wyciekły szczegóły ostatniego odcinka "Przyjaciółek". Dojdzie do ślubu, po wielkiej rodzinnej tragedii Źródło: Instagram/@przyjaciolki_polsatt

"Przyjaciółki" kończą się dopiero w listopadzie, ale już teraz możemy poznać dramatyczne wydarzenia, które będą miały miejsce w ostatnim odcinku popularnego serialu Polsatu. Jak się okazuje, na koniec obecnej serii dojdzie do bardzo poruszającego ślubu, który odbędzie się w cieniu rodzinnej tragedii.

"Przyjaciółki" zakończą 14-ty sezon dopiero 21 listopada, ale już wiadomo, jakie wydarzenia poruszą serca widzów w popularnym serialu Polsatu. Możemy spodziewać się nie tylko wesela, ale też wielkiej rozpaczy. Cieniem na szczęściu nowożeńców położy się nie tylko pamięć o zmarłym Franku.

"Przyjaciółki" - serial eskaluje napięcie w finałowym sezonie

W 170 odcinku czeka nas bardzo ważna uroczystość w rodzinie Anki (granej przez Magdalenę Stużyńską) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) Strzeleckich. W końcu odbędzie się ślub ich córki Julki (granej przez Nicole Bogdanowicz) i Antka Rogalskiego (w tej roli Maciej Zuchowicz). Chociaż bohaterki zostały doświadczone wieloma traumatycznymi wydarzeniami (między innymi śmiercią Franka, którego grał Kajtek Borowski), to nie wspomnienie o zmarłym wpłynie na nastrój podczas ceremonii.

Julka i Antek są gotowi do ślubu, ale rodzice pana młodego absolutnie nie będą w nastroju do pobłogosławienia młodej parze. Mama Antka, Ludmiła Rogalska (Joanna Gonschorek) będzie ubolewać nad stratą syna i nie pomogą nawet wysiłki ojca (Piotr Kaźmierczak) - nie uda się zachować pozorów normalności. 

To wszystko dlatego, że rodzice Antka wciąż mają nadzieję, że ten wraz z Oliwierem wyjedzie z nimi na Podlasie do domu, który specjalnie na to przygotowali - wyremontowali nawet dla nich piętro. Rozpacz mamy Antka obserwować będzie Anka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ty nie rozumiesz, masz dwójkę dzieci. A ja mam jedno. Dla mnie ten ślub jest jak pogrzeb! - To ostre słowa, które usłyszy z jej strony. Swój błąd rozgoryczona kobieta zrozumie dopiero podczas toastu, który Anka wzniesie na weselu. 

- Gdyby Franio tu był byłby bardzo szczęśliwy - powie Anka ze łzami w oczach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Znany aktor po rozwodzie wpadł w alkoholizm. Nałóg prawie zniszczył mu życie

Kolejnym wzruszającym elementem ostatniego odcinka serialu będzie kolaż wspomnień, który będą mieli okazję obejrzeć widzowie. Zobaczymy rodzinę w komplecie przy obiedzie - w tym też Franka, który mówił będzie o swoich marzeniach. 

- Też chciałbym kiedyś polecieć do Paryża - wyzna. 

- Polecimy - usłyszy z drugiej strony obietnicę.

- Kiedy?

- Franiu, całe życie przed nami! - odpowie Anka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News