Gwiazda "M jak Miłość" odeszła do "Przyjaciółek". Wiemy, kogo zagra

Gwiazda "M jak Miłość" odeszła do "Przyjaciółek". Wiemy, kogo zagra Źródło: Instagram/Maria Pawłowska

"Przyjaciółki", najpopularniejszy serial Polsatu, zyskał kolejną osobę w obsadzie. Znana z "M jak miłość" aktorka po wakacjach postanowiła przejść do innej produkcji. Wiadomo już kogo zagra.

Serial  "Przyjaciółki" po wakacjach czeka wiele zmian. Do obsady dołączyła właśnie aktorka znana z "M jak miłość". Wiadomo już kogo zagra i że jej posatać wiele namiesza w życiu głównych bohaterek. 

"Przyjaciółki" zyskały w obsadzie gwiazdę "M jak miłość"

Niedługo niemal wszystkie popularne seriale znikną z anteny na czas wakacji. W tym okresie pojawia się zawsze wiele spekulacji i przewidywań czego możemy się spodziewać po przerwie. Co do kilku rzeczy mamy pewność, w "M jak miłość" nie zobaczymy więcej Marii Pawłowskiej, za to będziemy mogli ją oglądać w "Przyjaciółkach". Aktorka bowiem postanowiła już jakiś czas temu zmienić produkcję.

Już od trzech miesięcy nie widzimy w "M jak miłość" Marii Pawłowskiej czyli serialowej Ani. Fani byli zmartwieni tym faktem i często pytali aktorkę czy jeszcze wróci i jak potoczą się losy jej bohaterki. Wszyscy słusznie zauważyli, że pojawiła się w czołówce, a to oznacza, że na dłużej zagości w produkcji. Niestety, jej wątki są zakończone i na razie nie ujrzymy ponownie Ani "M jak miłość"

Maria Pawłowska jednak nie próżnuje i nie zamierza czekać aż producenci wymyślą wątek dla jej bohaterki. Przeszła do zupełnie innej stacji oraz produkcji.

Kogo Maria Pawłowska będzie grała w "Przyjaciółkach"?

Maria Pawłowska już niedługo dołączy do obsady serialu "Przyjaciółek". Po wakacjach pojawi się w 14 sezonie tej produkcji. Jak zdradziła aktorka, wcieli się w rolę opiekunki do dzieci, którą zatrudni Patrycja. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Będę opiekunką, którą Patrycja zatrudni do opieki nad dziećmi. Nie będzie tajemnicą, jeśli powiem, że moja opiekunka ma też zupełnie inne zajęcie, które wiąże się z wyzywającymi strojami i makijażem. Sama jeszcze nie wiem, jak ta historia się zakończy - powiedziała Maria Pawłowska w rozmowie z portalem Party.

Fani nie mogą się doczekać aby zobaczyć swoją ulubioną aktorkę w nowej roli. Prześcigają się też w spekulacjach dotyczących wątku opiekunki. Zastanawiają się jak seksowna niania namiesza w życiu serialowych przyjaciółek. 

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: Super Seriale 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu