Gwiazdor "Przyjaciółek" tracił 2 kilogramy co wieczór. W gabinecie usłyszał diagnozę i zamarł

Gwiazdor "Przyjaciółek" tracił 2 kilogramy co wieczór. W gabinecie usłyszał diagnozę i zamarł Źródło: youtube/scena_invitro/

Gwiazdor serialu "Przyjaciółki" przeżył ogromny szok. Po tym, jak co wieczór tracił na wadze aż 2 kilogramy, udał się do lekarza i poznał porażającą diagnozę. Jego fani nie mogą w to uwierzyć.

Aktor znany z serialu "Przyjaciółki" ma za sobą naprawdę trudny czas. Nie podejrzewał, że może być tak poważnie chory, i że od śmierci dzielił go zaledwie krok. Okazało się, że wśród specjalistów znalazł się ktoś, kto doskonale wiedział o jego przypadłości, jednak musiało minąć sporo czasu, nim sam gwiazdor się o wszystkim dowiedział. 

Gwiazdor serialu "Przyjaciółki" każdego wieczora tracił 2 kilogramy 

Mariusz Bonaszewski ma dziś 55 lat, jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch córek, jednak jeszcze do niedawna jego życie nie było tak kolorowe. W 2017 roku pracował nad kolejnym spektaklem, gdy zauważył, że dzieje się z nim coś niedobrego. Wyznał bowiem, że co wieczór tracił na wadze aż 2 kilogramy i był wręcz przekonany, że niesie to za sobą jakieś poważniejsze problemy zdrowotne. 

- Grałem wówczas trudny spektakl, w czasie którego co wieczór traciłem dwa kilogramy. Przychodziłem do domu, nie chciało mi się spać. Budziłem się o 6 rano i szedłem biegać. (...) Wiedziałem, że jestem na jakimś dopingu, ale nie wiedziałem na jakim... - mówił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Zamarł, gdy usłyszał diagnozę 

Gwiazdor Polsatu postanowił udać się w końcu po poradę do lekarza, a gdy tylko otworzył drzwi do gabinetu okazało się, że specjalista cały czas na niego czekał. Ponoć widząc go na ekranie zauważył niepokojące objawy i od razu rozpoznał chorobę. 

- Dwa lata temu dzwoniłem do telewizji, żeby powiedzieć, co panu dolega. Ale oni chyba panu tego nie przekazali - usłyszał do lekarza. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Następny artykuł