"Przyjaciółki": premierowe sceny z Dorotką rozbawią do łez. Niestety, zbliża się koniec dla aktorki w serialu

"Przyjaciółki": premierowe sceny z Dorotką rozbawią do łez. Niestety, zbliża się koniec dla aktorki w serialu Źródło: Instagram/ @przyjaciolki_polsatt

"Przyjaciółki" wkrótce powrócą na antenę Polsatu. W nowym sezonie dojdzie jednak do pewnej zmiany. Jedna z bohaterek zniknie z serialu. Fani zastanawiają się, jak scenarzyści poprowadzą jej wątek. Póki co wiadomo, że ostatnie sceny zostały nagrane.

Niedługo "Przyjaciółki" wrócą z 14. już sezonem. Emisja serialu zaczęła się w 2012 roku, a perypetie czterech bohaterek przyciągały przed ekrany niemalejącą liczbę widzów. Teraz czekają oni z niecierpliwością na kolejną odsłonę przygód Ingi, Patrycji, Anki i Zuzy. Nowy sezon przyniesie jednak pewną obsadową zmianę. Z "Przyjaciółek" zniknie jedna z postaci.

"Przyjaciółki" uszczuplone o bohaterkę. Jedna z aktorek zniknie z serialu

Niewykluczone, że Agnieszka Sienkiewicz nie pojawi się już w serialu. Wszystko zależy od tego, ile sezonów planują jeszcze producenci "Przyjaciółek". Jeżeli sezon 14. będzie ostatnim lub przedostatnim - postać Dorotki może już ostatecznie zniknąć ze scenariusza. Dlaczego? Powód jest prozaiczny: aktorka została mamą i zamiast grą na planie, będzie teraz zajmowała się nowym potomkiem.

Na pocieszenie fani otrzymali informację z planu - Agnieszka Sienkiewicz pojawi się w nowym sezonie "Przyjaciółek" w epizodycznej roli. Będzie więc okazja pożegnać się z bohaterką.

Epizod w serialu i urlop macierzyński. Agnieszka Sienkiewicz zniknie z "Przyjaciółek"

Sceny z Agnieszką Sienkiewicz zostały nakręcone zawczasu, gdy aktorka nie była jeszcze w zaawansowanej ciąży. Dzięki temu zabiegowi scenarzyści będą mogli wiarygodnie poprowadzić wątek tej postaci. Jak zapowiada sama aktorka, jej scen nie będzie wiele, ale będą bardzo jakościowe.

- Mojej bohaterki będzie mniej w Przyjaciółkach, ale nie zawiedzie widzów pomysłowością. Scenarzystki pięknie rozpisały wątek Dorotki, więc gwarantuję, że na jesieni będzie zabawnie. Produkcja dołożyła wszelkich starań, żebym mogła w spokoju przygotować się do narodzin drugiego dziecka - zdradziła Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z portalem Party.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz aktorka skupia się na macierzyństwie. Jest mamą trzyletniej Zosi, a na świat przyszła właśnie jej druga córka, Marysia. Dlatego przy produkcji kilku najbliższych sezonów Agnieszka Sienkiewicz nie będzie pracować. Zanim powróci na ekran minie zapewne kilka lat. Czy na antenie Polsatu wciąż emitowane będą "Przyjaciółki"? Sądząc po popularności serialu - to prawdopodobne. Niewykluczone więc, że wątek Dorotki doczeka się pełnego zakończenia za kilka lat.

  1.  Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  4. Gwiazdor TVN nigdy nie ukrywał problemów ze strasznym nałogiem. Ujawnił całą prawdę
  5. Ta matka była bardziej pijana niż Kamil Durczok. Już jest w rękach policji
  6. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu