Aktorka hitu Polsatu przeszła ogromną metamorfozę, ścięła swoje piękne włosy. Odważna zmiana, zupełnie inaczej wygląda

Aktorka hitu Polsatu przeszła ogromną metamorfozę, ścięła swoje piękne włosy. Odważna zmiana, zupełnie inaczej wygląda Źródło: Instagram.com magdalenastuzynska

"Przyjaciółki" to serial emitowany przez stację Polsat, doczekał się już 14 sezonów. Tytułowe przyjaciółki zaskarbiły sobie serca widzów swoją naturalnością oraz prawdziwością codziennych problemów, z którymi wiele z nas może się utożsamiać. Aktorka wcielająca się w jedną z głównych ról pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, gdzie zaprezentowała efekty wizyty u fryzjera. Zdecydowała się na ogromne zmiany.

"Przyjaciółki" rozbrajają swoim podejściem do problemów spotykanych na życiowej drodze. Każda z bohaterek przejawia różne cechy charakteru, lecz urody nie można odmówić żadnej z nich, ciekawe jak widzowie zareagują na metamorfozę jednej z aktorek.

Każda z nas chciałaby mieć takie przyjaciółki

Przyjaciółki na szklanym ekranie i wspierające się wzajemnie kobiety poza planem. To niesamowite jaka więź łączy tytułowe przyjaciółki w serialu i wiele z nas marzy o otrzymywaniu od najbliższych takiego wsparcia na jakie liczyć mogą główne bohaterki. W życiu każdej kobiety przychodzi także czas na poważne zmiany, a trudno znaleźć coś bardziej znaczącego niż wizyta u fryzjera i konkretna zmiana fryzury. Często mówi się, że jest to znakiem konkretnych decyzji, ciekawe czy tak samo jest w tym przypadku. Aktorka na zamieszczonym przez siebie zdjęciu wygląda na zadowolona z radykalnych zmian.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Usiadła na fotelu fryzjerskim i zdecydowała się na zmiany

Z racji decyzji podjętych przez rządzących salony fryzjerskie mogły wrócić do pracy i wiele klientek ucieszyło się z tego stanu rzeczy. Osobą, która także zdecydowała się oddać w ręce ulubionej fryzjerski jest gwiazda "Przyjaciółek" Magdalena Stużyńska. Zamieściła zdjęcie, gdzie podziwiać ją możemy w zupełnie nowym wydaniu, z jej głowy zniknęło sporo centymetrów. Zmiana na pewno należy do odważnych, aktorka wygląda zupełnie inaczej.

- Pierwsza wizyta u fryzjera po izolacji i od razu pojechałam konkretnie! To już zakrawa na metamorfozę. Ładnych parę centymetrów mniej, ale moje włosy tego potrzebowały. Teraz są odżywione, bez odrostu i szczęśliwe! - napisała pod fotografią aktorka znana z "Przyjaciółek".

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Z powodu koronawirusa zmarł uwielbiany lekarz

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

Posypały się komplementy

Magdalena Stużyńska nie jest jedyną zadowoloną ze zmiany osobą, gdyż pod jej zdjęciem pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy co do nowego wyglądu. Przyjaciółka znana ze szklanego ekranu nie mogła marzyć o lepszym przyjęciu swojej metamorfozy, fani są zachwyceni tym jak teraz się prezentuje i doceniają jej odwagę. Mało kobiet zdecydowałoby się na ścięcie swoich pięknych włosów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Porównano obecne ceny truskawek i ceny sprzed roku. Różnica przyprawia o zawrót głowy
  4. Sławomir coraz mniej przypomina siebie. Jego nowe zdjęcie zdumiewa, fani nie mogli go poznać
  5. Spacerując po cmentarzu natrafiła na widok, którego nie da się zapomnieć. Wygląd grobu sprawia, że przechodzą ciarki
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News