Bohaterka serialu "Przyjaciółki" wynajęła detektywa, by śledził jej męża. Prawda o ukochanym zburzyła jej świat

Bohaterka serialu "Przyjaciółki" wynajęła detektywa, by śledził jej męża. Prawda o ukochanym zburzyła jej świat Źródło: Screen/ Facebook/ Przyjaciółki

Serial "Przyjaciółki" powrócił na antenę Polsatu i coraz bardziej się rozkręca. Jedną z bohaterek czeka mocny wstrząs. Wynajmie prywatnego detektywa, a efektem tej decyzji będzie poznanie bolesnej prawdy o swoim partnerze.

"Przyjaciółki" wróciły z nowym sezonem. Po kilku odcinkach już widać, że scenarzyści mieli wenę - przygotowali dla bohaterek niemało zawirowań. Wątek jednej z nich zostanie poprowadzony w zaskakującym kierunku. Do akcji wkroczy prywatny detektyw, a efekty jego pracy nie będą przyjemne.

Bohaterka serialu "Przyjaciółki" wynajmuje detektywa

Twórcy popularnego serialu Polsatu już od dawna fundują ciężki los jednej z postaci, Patrycji (granej przez Joannę Liszowską). Przez kilka sezonów scenarzyści zadbali o to, aby w jej życiu nie zabrakło zawirowań i dramatów. Obecnie przechodzi trudne chwile w związku z Wiktorem, który już pokazał się z negatywnej strony.

Patrycja jednak nie porzuciła partnera. W nowym sezonie czekają ją więc kolejne problemy. Bohaterka zacznie podejrzewać go o zdradę. Ta myśl nie da jej spokoju - postanowi wynająć prywatnego detektywa, aby ten dowiedział się prawdy.

Mroczne sekrety Wiktora odkryte? Detektyw w akcji

Wiktor od początku nowego sezonu zachowuje się podejrzanie. Unika partnerki, jest nieobecny - co nie umknęło uwagi Patrycji Kochan. Widząc, że z ich relacje się pogarszają, zacznie się zastanawiać, czy nie jest to efekt zdrady ze strony partnera. Podejrzenia te wzmocni niepokojąca obserwacja - Wiktor ewidentnie zaczął poświęcać zbyt wiele uwagi niani.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie mając wyboru, w 165. odcinku Patrycja zatrudni detektywa. Na początku śledczy nie zauważy w zachowaniu Wiktora nic podejrzanego. Mężczyzna będzie spędzał całe dnie w kancelarii, a z pracy wracał prosto do domu. Wszystko wyjaśni się, gdy detektyw przyniesie Patrycji zdjęcie ludzi odwiedzających Wiktora w pracy. Wśród nich będzie znajoma twarz - niania Kalina. Kochan pamięta, że to Wiktor zwolnił ją z pracy w ich domu. Teraz wszystko wygląda na to, że zwolnienie zostało ukartowane, by nie wzbudzać podejrzeń o romans. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Dzisiejsza noc będzie wyjątkowo niebezpieczna. IMGW wydało pilne alerty na najbliższe dni

Taką właśnie wersję wydarzeń zasugeruje Patrycji śledczy. Pozostaje pytanie, czy bohaterka w to uwierzy i czy zdecyduje się wreszcie zostawić Wiktora. Widzowie przekonają się o tym w kolejnych odcinkach serialu "Przyjaciółki". Emisja w czwartki na Polsacie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Agata Duda założyła takie buty, że aż oczy bolą od patrzenia. Zdjęcie z Brukseli podbija sieć
  4. Jackowski twierdzi, że na polskich ulicach dojdzie niedługo do strasznych wydarzeń. Jego wizja budzi niepokój
  5. Co za kompromitacja, Gessler o tym milczy. Kolejna restauracja po "Kuchennych Rewolucjach" upadła
     

Źródło: Party

Następny artykuł