Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki" Źródło: pikio

"Przyjaciółki" przyniosły jej ogromny rozgłos, choć już wcześniej znana była z wielu kultowych produkcji, m.in wypuszczanych przez TVP. Ponadto, miłośnicy teatru mogli oglądać jej aktorskie poczynania na żywo, co jeszcze bardziej zapierało dech w piersiach. Zaledwie chwilę temu media obiegła wstrząsająca informacja o śmierci aktorki.

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" nie żyje. Fani wielkiej i uznanej aktorki nie mogą uwierzyć w to, co właśnie się wydarzyło. Polacy coraz liczniej wspominają jej osiągnięcia, których było naprawdę wiele. Na swoim koncie zawodowym miała niezliczoną ilość zasług, które zjednoczyły prawdziwą rzeszę fanów. 

Nie żyje wielka gwiazda. Niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami 

W miniony czwartek odeszła Hanna Dunowska. Aktorka miała 60 lat i jak możemy się dowiedzieć, przez kilka lat zmagała się z rakiem piersi. Wiadomo jednak, że już jakiś czas temu udało jej się uporać z chorobą i wszystko wskazywało na to, że od tego momentu z każdym dniem będzie tylko lepiej. Niestety - śmierć przyszła nagle i niespodziewanie, a wielu bliskim 60-latki uniemożliwiła ostatnie pożegnanie. 

Przyjaciele i rodzina są w ogromnym szoku, dlatego nie zdecydowali się jeszcze na zabranie głosu w związku z tak potwornymi wydarzeniami. Fani aktorki coraz liczniej wspominają filmy i seriale z jej udziałem. Aż trudno uwierzyć, że jej już z nami nie ma. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Serial "Przyjaciółki", "Barwy szczęścia" i wiele innych 

Dunowska miała na swoim koncie wiele produkcji, w których wzięła udział. Ponadto, aktorka specjalizowała się nie tylko w filmach czy serialach, ale równie często pojawiała się na deskach Teatru Nowego w Zabrzu czy Teatru Polskiego w Bielsku-Białej i Teatru Narodowego w Warszawie. Na każdą sztukę z jej udziałem przybywały prawdziwe tłumy, czemu nie w sposób się dziwić. 

Tuz po zakończeniu studiów, aktorce udało się dostać rolę w kultowym serialu na TVP "07 zgłoś się", a także w "W labiryncie" oraz w adaptacji powieści Krystyny Kofty "Femina". Ponadto Dunowska pojawiała się w popularnych serialach takich jak "Na dobre i na złe" czy "Barwy szczęścia". 

facebook/hanna_dunowska/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  4. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  5. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: natemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News