Córka Kingi Rusin przechodzi trudne chwile. Jej przyjaciółka wyjawiła, jak musi ją wspierać

Córka Kingi Rusin przechodzi trudne chwile. Jej przyjaciółka wyjawiła, jak musi ją wspierać

Przyjaciółka córki Kingi Rusin to bez wątpienia prawdziwy skarb. Na łamach jednego z tabloidów zdradziła, jak wspiera ją w trudnych chwilach, które przeżywa.

Przyjaciółka Igi Lis stara się być dla niej oparciem w każdej sytuacji. Nie jest tajemnicą, że córka dziennikarki przechodzi teraz naprawdę trudny czas, dlatego wsparcie drugiej osoby jest dla niej szczególnie ważnie. Fani będą zachwyceni, gdy dowiedzą się, jak na co dzień wygląda ich relacja.

Córka Rusin przechodzi trudny czas. Jak wspiera ją przyjaciółka?

Jak podaje Jastrząb Post, Iga Lis i Natalia Szroeder to swego rodzaju fenomen jeśli chodzi o przyjaźnie w show-biznesie. Jak wiadomo, nie jest łatwo je utrzymać tym bardziej, jeśli obie strony są równie rozpoznawalne. Problem w bliższych stosunkach mogą rodzić nie tylko liczne plotki brukowców, ale i natłok pracy, przez który spotkania mogą być mocno ograniczone. 

Córka Kingi Rusin i Szroeder nie mają jednak tego problemu i świetnie radzą sobie z utrzymaniem przyjaźni. Specjalnie dla tabloidu wokalistka zdradziła, że w każdej sytuacji mogą na siebie liczyć i zarówno, jak ona stara się wspierać Igę, tak Iga zawsze służy jej dobrą radą. Szczególnie teraz, gdy Tomasz Lis trafił do szpitala, Natalia wie, że przyjaciółka najbardziej jej potrzebuje, dlatego robi wszystko, by sprostać wyzwaniu.

- Ja wspieram Igę w każdej sytuacji, tak samo, jak ona mnie. Czy to są momenty cięższe, czy sukcesy, to staram się być blisko. I wiem, że Iggy też zawsze jest blisko - zdradziła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Show-biznes nie jest im straszny 

Szroeder ujawniła, że mimo licznych obowiązków, którym obie muszą sprostać i wścibskiej prasy, im udaje się świetnie utrzymywać relację i zdecydowanie nie mogą na nią narzekać. Nie stronią nawet od imprez, dzięki który mogą choć na chwilę zapomnieć o pracy i presji otoczenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka zostawiła pracownikowi stacji benzynowej liścik. Gdy mężczyzna go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

- Mamy świetną relację, praktycznie codziennie rozmawiamy, więc Iga bardzo mi kibicuje i trzyma kciuki za wszystko, co robię. My się bardzo często spotykamy i zawsze bawimy się świetnie. Ostatnio bawiłyśmy się w Warszawie, mimo że w mediach pojawiła się informacja, że to Londyn. A to była Warszawa - dodała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie bierz Ibuprofenu jeśli masz więcej niż 40 lat. "Udar mózgu" nie jest najgorszy
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News