Tajemniczy kandydat na listach PiS. Jego największe osiągnięcie? Jest kierowcą przyjaciółki Jarosława Kaczyńskiego

Tajemniczy kandydat na listach PiS. Jego największe osiągnięcie? Jest kierowcą przyjaciółki Jarosława Kaczyńskiego Źródło: youtube.com/EPAinfo Pabianice

Przyjaciółka Jarosława Kaczyńskiego przez długi już czas korzysta z usług prywatnego kierowcy. Można powiedzieć, że to jej szofer na stałe. Ten sam mężczyzna widnieje teraz na plakatach i listach PiS-u. Wiadomo, czym jeszcze się zajmuje.

Przyjaciółka Jarosława Kaczyńskiego nieraz ratowała go z opresji i zawsze służyła pomocną dłonią. Dziennikarze szybko doszli do informacji, że kobieta piastuje wyjątkowo wysokie stanowisko i korzysta z usług szofera. Tego samego, który teraz kandyduje z list PiS-u do Sejmu. Na co dzień nie zajmuje się tylko swoją kampanią wyborczą.

Przyjaciółka Jarosława Kaczyńskiego może pochwalić się sporymi wpływami

Dziennikarzom z Gazety Wyborczej udało się ustalić, że przyjaciółka Jarosława Kaczyńskiego to Janina Goss. "76-letnia prawniczka, znała się z matką Jarosława Kaczyńskiego. Bywała na obiadach, dostarczała ziołowe herbaty, konfitury i własnoręczne hafty" - informuje Gazeta. Wspierała prezesa prawicy nawet wtedy, kiedy z jego mamą nie było najlepiej. Pożyczała mu też pieniądze.

Mowa tu o kwocie aż 200 tysięcy złotych, które Jarosław Kaczyński przeznaczył na leczenie ukochanej mamy. Po jej śmierci Janina Goss jeszcze bardziej zaopiekowała się prezesem. Okazuje się też, że 76-latka zajmuje naprawdę wysokie stanowisko. Od lipca 2012 roku zasiada w zarządzie partyjnej spółki Srebrna, od 2016 roku znalazła swoje miejsce w radach nadzorczych Polskiej Grupy Energetycznej i Banku Ochrony Środowiska. Doczekała się nawet własnego szofera, który teraz sam robi "niezłą karierę".

Szofer przyjaciółki Kaczyńskiego całkiem niedawno uzyskał wyższe wykształcenie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mowa o Krzysztofie Ciebiadzie. W rozmowie z Gazetą Wyborczą mężczyzna przedstawił się jako wyborca PiS, a także jako szofer Janiny Goss nieprzerwanie od 10 lat - choć woli być nazywany jej prawą ręką. Jego kariera w Sejmie zaczęła się po majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego, wskoczył na miejsce Witolda Waszczykowskiego. Ambitny 51-latek dopiero 3 lata temu zdał maturę i udało mu się też zdobyć licencjat z prawa w biznesie na Akademii Polonijnej w Częstochowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

- Rok po objęciu rządów przez PiS Ciebiada (członek partii od 2008 r.) został koordynatorem ds. sprzedaży energii samorządom w łódzkim oddziale Polskiej Grupy Energetycznej "Obrót". Członkinią zarządu PGE była już od kilku miesięcy Janina Goss, którą Ciebiada regularnie woził z Łodzi do Warszawy na miesięcznice smoleńskie - pisze Gazeta Wyborcza. Oprócz tego Krzysztof Ciebiada 4 lata temu został wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PRZERAŻAJĄCA prawda o emeryturach. Nie utrzymasz nawet mieszkania
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Marcin i Monika wyszli z własnego wesela. Powód jest niebywały
  4. Matka z ojczymem zgotowali piekło synom. Gwałcili ich, bili, celowo wywoływali wymioty; podano nowe informacje o bulwersującej sprawie
  5. Tadeusz Rydzyk w końcu wyznał całą prawdę o autach od bezdomnego! Wiele osób będzie bardzo zaskoczonych

Źródło: Fakt

Następny artykuł