Jak miała 15 lat jej przyjaciółka zginęła w tragicznych okolicznościach. Silny stres uaktywnił u niej straszną chorobę

Jak miała 15 lat jej przyjaciółka zginęła w tragicznych okolicznościach. Silny stres uaktywnił u niej straszną chorobę Źródło: Instagram/MeadowsOnMySkin

Przyjaciółka, która była dla dziewczyny bardzo bliską osobą, zginęła w tragicznych okolicznościach. Ta strata wpłynęła na zdrowie nastolatki. Przez stres uaktywniła się u niej straszna choroba.

Przyjaciółka zginęła gdy dziewczyna miała 15 lat. To tragiczne wydarzenie wpłynęło negatywnie na życie i zdrowie nastolatki. W wyniku stres związanego z tym zdarzeniem, zaatakowała ją straszna choroba, która uaktywniła się przez intensywny stres. 

Przyjaciółka zginęła w tragicznym wypadku 

Przyjaciółka była dla Georgii Harris bardzo ważną osobą, która zawsze broniła jej w każdej sytuacji. Dziewczynka była prześladowana przez swoich rówieśników w szkole i tylko dzięki pomocy swojej koleżanki dawała radę jakoś funkcjonować w trudnej atmosferze na co dzień. 

Gdy jej obrończyni zginęła w wypadku, dziewczyna całkowicie się załamała. Nie mogła sobie poradzić z tym tragicznym wydarzeniem. Zamknęła się w sobie i wpadła w depresję. Zaatakowała ją również tajemnicza choroba

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Atak strasznej choroby 

Utrata ukochanej przyjaciółki w znaczny sposób odbiła się na zdrowiu dziewczyny. Jej stan psychiczny, a także ogromny stres, który towarzyszył jej od tamtej pory, sprawił, że w jej organizmie uaktywniła się straszna choroba. 

- Bardzo rozbolało mnie ucho. Na mojej twarzy, klatce piersiowej i łokciach pojawiły się czerwone plamy. Mama zabrała mnie do lekarza, który zdiagnozował łuszczycę kanału słuchowego. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam - wspomina całą sytuację Georgia. 

Niepokojące czerwone plamy pokryły 85% jej ciała. Takie zmiany skórne zwykle stają się powodem do wstydu i ogromnego dyskomfortu. Osoby cierpiące na łuszczyce wolą ukrywać objawy swojej choroby i zasłaniają ciało ubraniami. Rodzice 15-latki postanowili zająć się zdrowiem swojego dziecka i zaprowadzili je do specjalisty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po wielu miesiącach rozłąki wrócił po psa. W tajemnicy zaszedł pod drzwi, gdy zwierzak wyszedł zaczęło się gorące powitanie
2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie 

Uaktywnienie choroby było bezpośrednio związane z utratą przyjaciółki w tragicznych okolicznościach. Łuszczyca w dużej mierze była odpowiedzią na słabą kondycję psychiczną dziewczyny. Georgia rozpoczęła terapię, która pomogła jej poradzić sobie ze swoimi problemami. Paradoksalnie odnalazła ona w swoje chorobie siłę. 15-latka stała się przykładem, że takie problemy zdrowotne wcale nie muszą przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Zdecydowała się założyć konto na Instagramie, na którym dzieli się swoimi refleksjami dotyczącymi swoich dolegliwości, a także swoimi zdjęciami. Nie ukrywa objawów łuszczycy - śmiało pokazuje je fanom. 

Źródło: Instagram/MeadowsOnMySkin

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewany zwrot wydarzeń ws. 500 plus. Młode matki znalazły sposób, żeby masowo pomnażać pieniądze
  2. Przez 10 lat nie prała poduszki. Gdy pewnego dnia spojrzała w lustro, chciała krzyczeć
  3. Żona przypadkiem odkryła, że jest na nagraniach w telefonie męża. Wylądował w więzieniu
  4. Zmarłą na raka babcię pochowali z telefonem. Po 3 latach odebrali SMS-a, treść wywołała poruszenie
  5. Gwiazda TVN pierwszy raz powiedziała o pogrzebie Piotra Staraka. Przekazała, co w najbliższych dniach planuje rodzina zmarłego

Źródło: TopNiusy

 

Następny artykuł