Gwiazdor "Przyjaciółek" musi dorabiać. Media: Nie stać go na alimenty

Gwiazdor "Przyjaciółek" musi dorabiać. Media: Nie stać go na alimenty Źródło: screen/YouTube/Polsat

Serial "Przyjaciółki" sprawił, że aktor zyskał grono fanów w całej Polsce. Rola w popularnym tytule zapewniła mu rozpoznawalność i sławę. W jego życiu prywatnym nie dzieje się jednak najlepiej. Media podają, że musi dorabiać poza planem filmowym.

Polsat od wielu lat emituje popularny serial "Przyjaciółki". Wśród ulubionych bohaterów jest Łukasz, w którego postać wcielił się Mikołaj Krawczyk. Na planie produkcji aktor pojawia się nieprzerwanie od 2013 roku. Rola ta przyniosła mu sławę i rozpoznawalność. Okazuje się jednak, że w jego życiu prywatnym nie dzieje się najlepiej.

Gwiazdor telewizji Polsat był związany między innymi z koleżanką z branży Anetą Zając, z którą ma dwóch synów. Związek rozpadł się przez jego romans z Agnieszką Włodarczyk. Jednak u jej boku również nie znalazł oczekiwanego szczęścia. Para rozstała się po trzech latach od zaręczyn. Obecnie Mikołaj Krawczyk jest mężem Sylwii Juszczak, która w 2019 roku urodziła mu córkę. Media donoszą, że do skomplikowanych spraw sercowych aktora dochodzą jeszcze problemy finansowe.

Gwiazdor serialu "Przyjaciółki" musi dorabiać poza planem

Media donoszą, że w życiu lubianego aktora serialu "Przyjaciółki" nie dzieje się najlepiej. Mikołaj Krawczyk ma między innymi zobowiązania wobec dzieci ze związku z Anetą Zając. Ostatnio jego obecna rodzina również się powiększyła, co sprawiło, że liczba jego wydatków znacząco wzrosła. Dla gwiazdora telewizji Polsat stało się jasne, że samo aktorstwo nie pomoże mu w wywiązaniu się ze wszystkich zobowiązań. 

Jego dochody z pracy na planie nie są satysfakcjonujące. Aktor postanowił więc szukać rozwiązań poza swoją branżą. Jego decyzja zaskoczyła wiele osób. Mikołaj Krawczyk postanowił założyć firmę transportową, która specjalizuje się w połączeniach autobusowych. W jednym z wywiadów przyznał, że pierwsze kroki w nowej branży ma już za sobą. Nowa firma ma pomóc w zapewnieniu lepszej przyszłości dzieciom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Media podają, że aktora nie stać na alimenty

Aneta Zając zmobilizowała aktora do bardziej troskliwej opieki nad dziećmi. Mikołaj Krawczyk zobowiązał się, że będzie płacił więcej. Przez pewien czas płacił po około 3 tysiące złotych na każde z bliźniąt. Jednak te zobowiązania bardzo szybko go przerosły. Aktor bez konsultacji z byłą partnerką zaczął płacić mniej.

Matka jego dzieci bardzo szybko zareagowała i nasłała na gwiazdora telewizji Polsat komornika. Jak można było się spodziewać, sprawa trafiła do sądu. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk ustalą wysokość alimentów na sali sądowej. Być może nowa działalność aktora pomoże mu wydostać się  z finansowych tarapatów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Gdy wyszła na scenę, wszyscy zaniemówili. Poznaliśmy sobowtóra Agnieszki Chylińskiej
  4. Co za konstrukcję na głowie miała Pavlović! Fryzura jurorki zaskoczyła widzów TzG
  5. Gwieździe TVN rośnie brzuch. Jest w ciąży i twierdzi, że tak wygląda prawdziwa kobieta
  6. Tragiczna kolacja w Wielkopolsce. Mężczyzna zmarł w toalecie tuż po posiłku

źródło: Pudelek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News