Serialowi "Przyjaciele" zmienili się nie do poznania. Nie poznalibyście ich na ulicy

Serialowi "Przyjaciele" zmienili się nie do poznania. Nie poznalibyście ich na ulicy Źródło: Instagram - SerialFriends

Przyjaciele to serial, który wciąż cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Nie jest on produkowany od 2004 roku, jednak grono fanów amerykańskiej produkcji nie zmniejsza się. Aktorzy występujący w znanej komedii zmienili się nie do poznania!

Przyjaciele nadal cieszą się wielką sławą, choć minęło już ćwierć wieku od premiery pierwszego odcinka znanego amerykańskiego. Od pewnego czasu można oglądać na platformie Netflix, dzięki czemu sitcom trafił do tysięcy nowych odbiorców. Aż trudno uwierzyć w to, że program ma już tyle lat. Wiąże się to z ogromnymi zmianami u aktorów biorących udział w serialu. Niektórzy zmienili się wręcz nie do poznania.

To właśnie w serialu Przyjaciele debiutowały takie gwiazdy jak Jennifer Aniston, Courtney Cox, Matthew Perry czy Lisa Kudrow. Część z nich cieszy się dziś wielką popularnością, inni natomiast usunęli się w cień i nie uczestniczą już w show-biznesie. Trzeba jednak przyznać, że każdy z nich wygląda dzisiaj zupełnie inaczej, niż gdy uczestniczył w produkcji jednego z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych sitcomów na świecie.

Przyjaciele zmienili się nie do poznania

Gwiazdą, która do dziś jest jedną z najważniejszych postaci w amerykańskim show-biznesie jest Jennifer Aniston. To właśnie w serialu Przyjaciele udało jej się zdobyć ogromną rozpoznawalność, dzięki której kariera aktorska stanęła przed nią otworem. Dziś kobieta wciąż może cieszyć się z wielu propozycji od producentów filmowych, w związku z czym z pewnością nie może ona narzekać na udział w znanym serialu.

Inaczej potoczyły się losy Lisy Kudrow, czyli serialowej Phoebe. Wydawało się przez moment, że ona również może stać się światowej sławy aktorką, jednak oferty z innych filmów i seriali nie przychodziły do niej tak często, jak do koleżanki z planu. Wciąż dostaje ona mniejsze role, jednak nie jest aż tak znana, jak choćby Courtney Cox, o Aniston nie wspominając. Mimo to ona również cieszy się, że serial pozwolił jej rozwinąć skrzydła.

Przyjaciele wyglądają dziś zupełnie inaczej

Courtney Cox dała się poznać jako aktorka komediowa, choć po zakończeniu pracy przy serialu nieoczekiwanie zaczęła dostawać więcej propozycji grania w filmach o zupełnie innej charakterystyce. Najczęściej grywała w thrillerach, jednak żadna z ról nie przyniosła jej takiej sławy, jak występ jako Monica Geller w serialu Przyjaciele. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najgorzej z obsady serialu ma się Matthew Perry. Aktor znacznie gorzej od reszty przeżył rozstanie z serialem. Po zakończeniu zdjęć popadł w chorobę alkoholową, przez pewien czas zmagał się również z depresją, przez co nie był w stanie dalej funkcjonować w świecie gwiazd. Dziś poradził już sobie z problemami., jednak nie otrzymuje już propozycji od reżyserów.

uploaded

(YouTube - NBC)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Znana piękność z Polsatu i TVN dostawała od stacji grosze. Woli zarabiać prężąc się w bieliźnie
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Panowie nie mogą oderwać wzroku, panie zazdroszczą. Kurdej-Szatan w różowej mini wygląda jak bogini
  6. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News