Kim jest kochanka Żyły? To pytanie od paru dni zadają sobie wszyscy Polacy. Odkąd pojawiła się wieść o tym, że lubiany skoczek porzucił żonę i dzieci, w internecie zawrzało. Teraz przyjaciel Żyły zaskakuje: On wcale nie ma kochanki!

Komu wierzyć, a komu nie? Ciężko znaleźć na to pytanie odpowiedź. Prywatne życie i problemy Piotra Żyły pochłonęły całą Polskę.

ZOBACZ TAKŻE: Żona wyrzuciła Żyłę z domu. Gdzie teraz mieszka?

Kryzys w małżeństwie

O kryzysie w małżeństwie skoczka zaczęto mówić, gdy to nie jego żona wyczekiwała go na lotnisku po Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu. Justyna Żyła zdecydowała się ujawnić co dzieje się między nią a mężem.

(…) tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę) nie mam zamiaru już kłamać – napisała Justyna na swoim Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: „Kochanka Piotra Żyły to najsłynniejsza dziennikarka Polsatu”. Wyjaśniamy o co chodzi

W internecie zawrzało

W internecie momentalnie zawrzało. Piotr Żyła oberwał od swoich fanów, niektórzy stwierdzili, że po tym zdarzeniu stracili do niego cały szacunek. Żona zaś wciąż dolewała oliwy do ognia, kontynuując medialne zwierzenia.

 – Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś… przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się… najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała jeszcze Justyna Żyła.

ZOBACZ TAKŻE: Wszystkich wryło w ziemię. Grabowski szokuje na rozprawie rozwodowej

Kochanka Żyły zniszczyła jego małżeństwo? Przyjaciel sportowca dementuje

Teraz jednak zaskakuje bliski przyjaciel Żyły, który broni go i dementuje pogłoski o tym, że Piotr ma kochankę.

– To prawda, że Piotr się wyprowadził, ale o tej kochance to Justyna mogła napisać w wyniku mocnego wzburzenia, gdy puściły jej nerwy. W każdym małżeństwie są lepsze i gorsze okresy. Mam powody mieć nadzieję, że oni do siebie powrócą. Tylko obydwoje muszą tego chcieć – mówi przyjaciel Żyły.

Wychodzi więc na to, że w rzeczywistości chodziło o to, że Justyna Żyła nie wytrzymała nerwowo ich problemów, które para ma od dawna. Jedno jest pewne. Jeszcze wiele może nas w tej sprawie zaskoczyć.

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Najzabawniejsze memy o 500 plus [ZOBACZ!]


Gdzie jest więcej biedy: w Polsce czy w Czechach? Druzgocąca różnica!

Źródło: kozaczek.pl