Ale jaja! Przyjaciel Kamila Stocha w "Rolnik szuka żony"

Ale jaja! Przyjaciel Kamila Stocha w "Rolnik szuka żony"

Fani popularnego show Telewizji Polskiej, "Rolnik szuka żony", są zachwyceni. Jeden z najbardziej lubianych uczestników, góral z Zębu, jest sąsiadem oraz kolegą Kamila Stocha. Mężczyzna już wkrótce spróbuje znaleźć w programie prawdziwą miłość.

Andrzej zgłosił się do "Rolnik szuka żony", aby spotkać w nim wymarzoną kobietę. Wielu widzów programu dziwi się, że do tej pory nie znalazł partnerki, z którą mógłby spędzić resztę życia.

Nowy uczestnik "Rolnik szuka żony"

- Andrzej ma 38 lat, 180 cm wzrostu i jest góralem. Jest uparty, tak jak każdy góral, ale potrafi też słuchać ludzi. To mężczyzna pracowity, dbający o rodzinę, który konsekwentnie dąży do celu. Nie ceni natomiast łatwowierności - czytamy w opisie na koncie show na Instagramie. - Wybór kariery rolnika nie był dla Andrzeja oczywisty. Przez 4 lata studiował na UJ socjologię, zajmował się mechaniką samochodową, spędził jakiś czas w USA, by ostatecznie osiąść na odziedziczonym po rodzicach gospodarstwie, gdzie - jak na górala przystało - wypasa bydło i ma owce. Przez jakiś czas zajmował się też produkcją oscypków, jeździł nawet na zjazdy serowarów do Irlandii - dowiadujemy się także.

Kim jest Andrzej?

- Andrzej udziela się społecznie - jest radnym. Działa się też w spółce wodnej i szkółce leśnej. Należy do Związku Podhalan i jest zawodowym TOPRowcem. W wolnym czasie lubi wycieczki po górach, chodzić do kina, teatrów i muzeów. Interesuje się też historią. Kiedyś zbierał znaczki pocztowe, nawet do tej pory ma parę klaserów. Jak zobaczy ciekawy znaczek na poczcie, to od razu go kupuje. Mężczyzna bardzo lubi kwiaty i marzy o ogrodzie, który nimi wypełni - dodają także twórcy programu. Czy sądzicie, że sąsiadowi polskiego skoczka narciarskiego uda się znaleźć miłość? Rolnik szuka żony Fot. Instagram/Rolnik szuka żonyZOBACZ TAKŻE:
  1. Niesamowite! Stoch odda swoje pieniądze tym, którzy najbardziej go dopingowali
  2. 2-latka pije alkohol z matką. Załamany ojciec prosi o POMOC
  3. O tym zdjęciu mówią wszyscy. Gwiazda „M jak Miłość” pozuje w majtkach
Następny artykuł