Przyjaciel błaga o pilną pomoc. Mężczyzna zmieszał popularne leki i od 2 tygodni ma erekcję, grozi mu amputacja prącia

Przyjaciel błaga o pilną pomoc. Mężczyzna zmieszał popularne leki i od 2 tygodni ma erekcję, grozi mu amputacja prącia Źródło: unsplash.com/Nik Shuliahin

Przyjaciel nie może patrzeć, jak jego kolega się męczy. Mężczyzna obawia się najgorszego i postanowił zawczasu zabezpieczyć przyszłość znajomego. Potrzebuje jednak pomocy internautów.

Przyjaciel postanowił nie czekać - już teraz prosi wszystkich o każdą pomoc. Paskudna sytuacja, w jakiej znalazł się jego nieszczęsny kolega, nie wygląda dobrze. Już niedługo stan mężczyzny może się znacznie pogorszyć przez nieustającą erekcję. Lekarze obawiają się, że może dojść nawet do amputacji penisa.

Mężczyzna popełnił fatalny błąd. Teraz może stracić genitalia

Danny Polaris chciał zagwarantować pielęgniarce, z którą był na randce, niezapomnianą noc. Aby tak się stało zażył viagrę, a partnerka dodatkowo zrobiła mu zastrzyk wzmacniający erekcję. Efekt przerósł ich najśmielsze oczekiwania - czas mijał, a wzwód nadal się utrzymywał. Mężczyzna bardzo cierpiał i czuł ogromny dyskomfort, aż w końcu udał się do lekarza. 

Nieszczęśnik trafił do szpitala, gdzie zdiagnozowano priapizm. Od tamtej pory minęły prawie dwa tygodnie, a doktorzy są bezradni - nie mogą znaleźć sposobu na pozbycie się uciążliwej erekcji. Jeśli za jakiś czas nic się nie zmieni, jedynym rozwiązaniem będzie amputacja członka. To przerażająca wizja, jest jednak bardzo realna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taki przyjaciel to skarb. Pomaga koledze w trudnej sytuacji

Przyjaciel Danny'ego jest wyjątkowo poruszony całą sprawą. Nie może bezczynnie czekać, aż jego kompan zostanie wykastrowany - postanowił działać. Uruchomił w sieci zbiórkę pieniędzy dla swojego kolegi, które w przyszłości zostaną przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitację. Przyda się każda kwota, by pomóc Polarisowi wyjść z tej okropnej sytuacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Postawa mężczyzny wzbudza ogromny podziw. Nie śmieje się z poszkodowanego przez los pacjenta, nie dokucza mu ani się od niego nie odsunął. Trwa dzielnie u jego boku, wspierając jak tylko umie. Bardzo możliwe, że dzięki szybkiej reakcji przyjaciela Danny będzie mógł rozpocząć odpowiednią terapię zaraz po wyjściu ze szpitala.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News