Były partner Ani Przybylskiej LANSUJE się w mediach. Fani aktorki nie szczędzą słów

Były partner Ani Przybylskiej LANSUJE się w mediach. Fani aktorki nie szczędzą słów

Chociaż Anna Przybylska nie żyje już od czterech lat, fani niezmiennie interesują się losem jej rodziny. Wielu z nich było więc zaskoczonych, gdy zobaczyli partnera aktorki w programie "Hipnoza" stacji TVN. Opinie na ten temat są naprawdę podzielone.

Jarosław Bieniuk oraz Anna Przybylska doczekali się trójki dzieci. Stanowili naprawdę zgraną parę, której sielankę przerwała jednak śmierć gwiazdy.

Anna Przybylska - co dzieje się z rodziną aktorki?

Były piłkarz zajął się wtedy opieką nad córką Oliwią oraz synami - Szymonem oraz Janem. Ogromne kontrowersje wywołała przede wszystkim jego decyzja dotycząca zablokowania kariery w show-biznesie najstarszego z rodzeństwa. Sam Bieniuk nie zamierza jednak rezygnować z pojawiania się w mediach. Właśnie zobaczyć mogliśmy go więc w programie "Hipnoza", który w stacji TVN prowadzi Filip Chajzer.

Skrajne opinie fanów

Co ciekawe, nie wszyscy widzowie byli jednak zachwyceni gościnnym występem partnera Przybylskiej. Wielu z nich żałuje bowiem, że piłkarz kontynuuje medialną karierę, blokując ją swej córce. Sam Bieniuk zaznacza, że Oliwia jest zdecydowanie zbyt młoda, aby wejść w świat show-biznesu. Nie sprecyzował jednak, czy kiedy nastolatka dorośnie, nie powróci do modelingu - stąd reakcja fanów, którym się to nie podoba.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy mówią tylko o tym. Polska gwiazda opublikowała bardzo seksowne zdjęcie
  2. Poznajecie tę dziewczynkę? Dziś jest największą gwiazdą TVN
  3. Siostry Godlewskie masakrują przebój The Rolling Stones. „Jak to usłyszą, odwołają koncert”
  4. Zobacz, jak zmieniła się córka Eminema. Ta słodka dziewczynka lubi szokować
Następny artykuł