Nowa decyzja Meghan Markle zadziwiła jej fanów na całym świecie. Przyszła żona księcia Harry’ego usunęła konto na Instagramie. Czy to wina nacisków rodziny królewskiej?

Jeszcze kilka miesięcy temu Markle chętnie dzieliła się swoimi przemyśleniami oraz zdjęciami na portalach społecznościowych. Aktorka obecnie podjęła jednak decyzję o zrezygnowania z prowadzenia konta na jednym z nich.

– Pani Markle jest wdzięczna wszystkim, którzy śledzili jej profile w social mediach w ostatnich latach, jednakże, ponieważ nie używała ich od jakiegoś czasu, podjęła decyzję o ich usunięciu – czytamy w oficjalnym oświadczeniu Kensington Palace.

ZOBACZ TAKŻE: Będziesz w szoku! Oto prawdziwe nazwisko Solorza

Liczne powody kontrowersyjnej decyzji Markle

Sama narzeczona księcia Harry’ego wielokrotnie zaznaczała, że to nie piękna twarz i sława, a wartości, którymi się kierujemy, są najważniejsze. Sama jest przecież ambasadorem organizacji World Vision Canada, współpracującym z podmiotem ONZ ds. równości płci i upodmiotowienia kobiet.

Media twierdzą także, że na decyzję aktorki ogromny wpływ miały naciski ze strony rodziny królewskiej. Monarchia brytyjska mogła być bowiem niezadowolona z niektórych zdjęć, na których narzeczona księcia Harry’ego pozowała na przykład w bikini.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Duda w SUTANNIE! To NIE fotomontaż, to prawdziwe zdjęcie

Meghan Markle
Fot. Instagram/Meghan Markle
Meghan Markle
Fot. Instagram/Meghan Markle
Meghan Markle
Fot. Instagram/Meghan Markle

Jakie korzenie ma narzeczona księcia Harry'ego? Nie zgadniesz!


11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami

...

Zobacz również