Fanatyczny szał związany z biedronkową promocją na Świeżaki trwa. Kolekcjonerzy potrafią posunąć do skrajnych zachowań, byle zdobyć jednego z tych pluszaków. Pewna klientka przekroczyła jednak granicę. Teraz czeka ją wyrok.

W jednym z warszawskich sklepów sieci Biedronka doszło do zuchwałej kradzieży. Klientka podstępem wywabiła kasjerkę, a następnie podwędziła rolkę naklejek, za które można otrzymać Świeżaki. Całość zajścia obserwował jednak ochroniarz, który poinformował przełożonych.

Kobieta zażyczyła sobie od kasjerki wezwania kierownika. Chodziło o nienaliczony rabat, który miał się jej należeć. Kiedy kasjerka poszła po przełożonego, chytra klientka porwała z półki całą rolkę naklejek i sprawnym ruchem ukryła ją w torbie. Całość zdarzenia zaobserwował ochroniarz sklepu. Natychmiast poinformował swoich przełożonych, zaś na miejsce została wezwana policja.

Złodziejka, Agata C., została zatrzymana i już usłyszała zarzut kradzieży. Na umorzeniu ze względu na małą szkodliwość raczej nie ma co liczyć. Rolka, w której posiadanie weszła na krótką chwilę pani Agata, warta była aż 912 zł! Za jej przewinienie grozi jej nawet 5 lat więzienia.

Wartość rolki naklejek zresztą też jest dyskusyjna. 912 zł kosztuje jej produkcja. Jednak by zdobyć jednego Świeżaka, naklejek trzeba uzbierać 60 lub minimum 30 (za tzw. juniora, mniejszą wersję zabawki). Jedną naklejkę dostaje się za każde wydane 40 zł. To zaś oznacza, że aby dostać jednego pluszaka, w sklepie trzeba zostawić co najmniej kilkaset, a najwięcej nawet 2000 zł. Nie wiadomo więc, czy sąd nie dostrzeże w nieuprawnionym zdobyciu naklejek próby oszukania sklepu na znacznie większe kwoty.

Źródło: tvp.info

Kobieta robi zdjęcia napastującym ją gamoniom - ich zachowanie to SZCZYT ŻENADY!


Picie spermy, kradzieże żon i seks w wieku 6 lat - oto najbardziej szokujące zwyczaje seksualne na świecie!

...

Zobacz również