Dzisiaj w wielu polskich miastach odbyły się marsze i manifestacje antyimigracyjne. Co ciekawe, największe programy informacyjne mediów tak zwanego głównego nurtu przemilczały wydarzenia.

Polacy protestowali w kilkunastu miejscowościach. Najliczniejsze demonstracje miały miejsce w Katowicach, Szczecinie, Bydgoszczy, Łodzi, Warszawie czy Lublinie. W wielu częściach Polski na frekwencję wpłynęła fatalna, deszczowa pogoda.

W Katowicach protestujący skandowali m.in. „Precz z Unią Europejską”, czy „Chcemy repatrianta, a nie imigranta”. Dominowały ostre, nieraz wulgarne antyrządowe hasła i te uderzające w islam oraz jego wyznawców.

Marsz zorganizowała Młodzież Wszechpolska oraz inne środowiska patriotyczne. W wydarzeniu wzięli również udział działacze partii KORWiN z Januszem Korwin-Mikkem i Przemysławem Wiplerem na czele. Poniżej filmy.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Video z Katowic:

https://www.youtube.com/watch?t=21&v=rs67hMa6op0&hd=1

Bydgoszczanie z kolei skandowali m.in. „Polska wolna od Islamu!”, czy „Imigrantów zapraszacie, a o swoich nic nie dbacie.”

Video z Bydgoszczy

https://www.youtube.com/watch?t=121&v=7q8u7c0C2BA&hd=1

Jak już informowaliśmy, podobne demonstracje miały miejsce również w wielu innych miejscowościach, relacji z nich z powodzeniem można szukać w mediach społecznościowych.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds, źródło: Youtube.com

...

Zobacz również