Zatrważające wieści docierają do nas z Białegostoku. Trener siatkówki brutalnie gwałcił i rozpijał swoją podopieczną. Koszmar dziewczyny trwał aż 6 lat. 

Była więziona, rozpijana, straszona. Trener siatkówki i nauczyciel w szkole podstawowej znęcał się nad nią fizycznie, psychicznie i brutalnie gwałcił.

ZOBACZ TAKŻE: Zgwałcono martwe ciało ślicznej gwiazdy słynnego reality show

Trener siatkówki z Białegostoku za kratkami z licznymi zarzutami

48-letni Brunon B. przygarnął pod swój dach dziś 19-letnią Natalię K. ponad 6-lat temu. Dziewczynka pochodziła z rodziny wielodzietnej, miała pięcioro rodzeństwa. Rodzice oddali ją na wychowanie do cenionego powszechnie trenera, bo myśleli, że w ten sposób zapewnią córce lepszą przyszłość.

Kiedy dziewczyna chodziła jeszcze do gimnazjum i trenowała siatkówkę, jej opiekun uchodził za wzorowego wręcz rodzica. Zawsze dbał o jej posiłki i woził ją na treningi. Nikt nie wiedział, że w domu był prawdziwym tyranem, który brutalnie gwałcił nastolatkę, podawał jej alkohol i znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Natalia była totalnie odcięta od rodziny i rówieśników.

ZOBACZ TAKŻE: Tego w Kauflandzie jeszcze nie było! Oświadczył się jej w niesamowity sposób

Zwyrodnialec wpadł, koszmar Natalii skończony

W końcu po 6 latach tego koszmaru dziewczyna nie wytrzymała. Podczas ostatniej awantury zadzwoniła po kryjomu na policję. Dowody przeciwko mężczyźnie były tak miażdżące i niepodważalne, że od razu go aresztowano, a prokuratura postawiła zarzuty.

– Mężczyzna usłyszał już zarzuty zastraszania psychicznego oraz znęcania się oraz doprowadzenia przemocą do obcowania płciowego oraz poddania się innym czynnościom seksualnym – powiedział w rozmowie z dziennikarzami Wojciech Zalesko, szef Prokuratury Rejonowej Białystok Południe.

48-latka zawieszono w szkole, w której pracował. Prokuratura zajęła się także sprawdzeniem okoliczności w jakich doszło do przekazania mu pod opiekę dziecka. Po sześciu latach koszmaru Natalia wróciła do rodzinnego domu.

ZOBACZ TAKŻE: „Time” pokazał zdjęcie Polki po aborcji. W komentarzach rozpętała się wojna

Źródło: Fakt24.pl

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Najbardziej przerażające stworzenia, jakie żyją na naszej planecie


Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska