Nikt by się nie spodziewał czegoś takiego. Mamy do czynienia z przewrotem na Węgrzech. Największy wróg Wiktora Orbana wytoczył działa i zamierza z nich uderzyć z całą siłą.

Niedługo nadchodzą wybory na Węgrzech. Partia Wiktora Orbana ma bardzo silną pozycję i zapowiada się, że wygra, jednak pewien człowiek nie chcę do tego dopuścić. Finansuje on środowiska lewicowe i protesty przeciwko władzy. Chyba każdy z nas kojarzy tego człowieka.

Mowa oczywiście o Georgu Sorosie. Powszechnie się mówi, że ten wpływowy i bogaty człowiek finansuje wiele różnych przedsięwzięć związanych z władzą i protestami. Tym razem przypisuje mu się, że chce obalić rząd Witkora Orbana. Jak twierdzi premier, organizacje finansowane prowadzone przez Sorosa mocno włączają się w kampanię przedwyborczą. Stwierdza także, że głównym celem jego oponenta jest sprowadzenie migrantów do Węgier i Europy.

ZOBACZ TAKŻE: GEORGE SOROS W FURII. WĘGRZY ZADALI MU POTĘŻNY CIOS

Widzimy, że oni chcą usunąć i osłabić rządy, które sprzeciwiają się ich programom imigracyjnym. Wspierają publikacje propagandowe, wzmacniają tzw. grupy obywatelskie i opłacają setki, tysiące ludzi. Ustanawiają „centra obywatelskie”, które mają działać jak komitety wyborcze. To oznacza, że sieć Sorosa weszła do węgierskiej kampanii wyborczej – zaznacza premier Węgier.

„Chce mnie wykorzenić”

Premier Węgier polecił swoim służbom, aby dokładnie prześwietliły organizacje finansowane przez Sorosa. Raporty potwierdzają, że Fundacja Społeczeństwa Otwartego założona przez wyżej wymienionego wspiera wszelkie podmioty, które chcą zmiany polityki imigracyjnej. Soros jednak przekonuje, że działania rządu są wymierzone przeciwko niemu i chcą go wynarodowić.

ZOBACZ TAKŻE: SOROS ZDRADZA SWÓJ CEL: CHCE ZNISZCZYĆ PIS ŻEBY STWORZYĆ…

On chce mnie wykorzenić z Węgier. Osobiście tam nie przebywam, ale ludzie, których popieram, są tam i czują się prześladowani. Nie może dosięgnąć mnie, więc wykorzystuje i uciska ludzi, którzy są w opozycji na Węgrzech. Myślę, że obecny system jest bardziej uciążliwy niż podczas okupacji rosyjskiej – mówi George Soros.

Idą po wygraną

Mimo wszystko Fidesz Witkora Orbana i ich koalicjant – Chrześcijańsko Demokratyczna Partia Ludowa – mają się dobrze. Wszystko wskazuje na to, że wygrają nadchodzące wybory i będą rządzić kolejną kadencję. Orbanowi nawet nie przeszkodzą akcje finansowane przez Sorosa.

Źródło: radiomaryja.pl

 

11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami


11 teorii spiskowych, które naprawdę dają do myślenia

...

Zobacz również