Klient zagroził reklamacją, a kurier wpadł w prawdziwą furię, zaczął strzelać do niego z broni. Teraz odpowie za swoje zachowanie

Klient zagroził reklamacją, a kurier wpadł w prawdziwą furię, zaczął strzelać do niego z broni. Teraz odpowie za swoje zachowanie Źródło: Pixabay - cdz

Przesyłka jednego z klientów firmy kurierskiej doprowadziła do niesamowitego zamieszania, po którym doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kurier niespodziewanie zaczął strzelać do mężczyzny z broni. Niebawem odpowie za swój czyn.

Przesyłka adresowana do mężczyzny korzystającego z usług firmy kurierskiej doprowadziła do sporego zamieszania. Klient pokłócił się z kurierem, w związku z czym doszło do bardzo groźnej sytuacji. W pewnym momencie pojawiło się nawet zagrożenie zdrowia i życia wściekłego klienta. Mężczyzna nie spodziewał się, że może zostać tak potraktowany w rozmowie z pracownikiem.

Informacje o szokującym wydarzeniu pojawiły się w Internecie kilka dni temu. Pojawiły się głosy, że w ten sposób z pewnością nie uda się sprawić, że ludzie zaczną postrzegać kurierów w lepszy sposób. Nie da się ukryć, że obecnie przedstawiciele tego zawodu nie cieszą się zbyt dużym szacunkiem społeczeństwa.

Klient był niezadowolony z przesyłki i poinformował o swoich zastrzeżeniach

Do niebezpiecznej sytuacji doszło niedawno w Radwanicach. Pewien klient firmy kurierskiej był bardzo niezadowolony z tego, jak wygląda jego przesyłka. Postanowił więc w bezpośredni sposób przekazać kurierowi, że jest niezadowolony z pracy zarówno jego firmy, jak i niego samego. Wszystko dlatego, że kurier nie doręczył mu przesyłki na czas.

Co ciekawe, klient dowiedział się na własną rękę, że przedstawiciel firmy znajduje się w mieście, lecz wciąż nie doręczył mu paczki. Postanowił więc na własną rękę pojechać do niego i wyjaśnić mu, że jest wściekły z racji traktowania klientów przez firmę. Nie spodziewał się jednak z pewnością, że zostanie potraktowany w tak brutalny sposób.

Przesyłka doprowadziła do wielkiego skandalu

Nieoczekiwanie po kontakcie z klientem kurier chwycił za wiatrówkę i zaczął strzelać w jego samochód. Gdy mieszkaniec Radwanic zobaczył co się dzieje, natychmiast wsiadł do pojazdu i odjechał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacje o zajściu szybko trafiły do sieci, bo wściekły i przerażony zarazem klient postanowił natychmiast skontaktować się z przedstawicielami firmy. Teraz kurierowi grożą bardzo poważne konsekwencje. Za uszkodzenie mienia oraz spowodowanie niebezpieczeństwa grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany aktor. Zmagał się z PRZERAŻAJĄCĄ chorobą. Opłakują go miliony
  2. Gwiazdor "Na Wspólnej" zmarł w samotności i zapomnieniu. Okoliczności jego śmierci do dziś są zagadką
  3. 79-letni Jerzy chciał iść kupić viagrę. Riposta jego żony rozkłada na łopatki, popłaczecie się ze śmiechu
  4. Nastolatka nagle umarła. Kiedy po śmierci lekarz wyjął ohydztwo z jej żołądka, ścięło go z nóg
  5. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony
      

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News