Przerażony polski polityk błaga internautów o pomoc. Wszystko przez operację wojskową „Python Dance II”, która ma makabryczny przebieg. Żołnierze nie mieli litości i wymordowali bezbronnych cywilów.

John Abraham Godson w Polsce znany jest jako polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego, Platformy Obywatelskiej i Polski Razem. Zasiadał też w polskim parlamencie.

Godson jest zrozpaczony tym, co dzieje się w jego rodzinnym kraju – Nigerii – do tego stopnia, że o pomoc prosi nawet polskich internautów.

– Tak Nigeryjskie wojska zabijają bezbronnych ludzi z ludu Igbo – za to że pragną referendum w sprawie niepodległości Biafra. To się zdarzyło wczoraj i dziś. (…) Kilkadziesiąt osób zostało zabitych w operacji. Taniec Pytona II„ (Python Dance II). Jestem z ludu Igbo i boli mnie kiedy widzę takie traktowanie – pisze były poseł.

– Prosimy o wsparcie, by rząd nigeryjski respektował traktat który jest sygnatariuszem dotyczącym praw człowieka. Jest ciężko o tym pisać gdyż jak wiecie zawsze promowałem Nigerię. Ale dziś nie mogę pozostać bezczynny gdy giną bezbronni ludzie – prosi Godson.

Te zdjęcia były tajne i to nie bez powodu. FBI ujawnia nowe, wstrząsające fotografie z 9/11

Zobacz również