Przerażeni Warszawiacy z niedowierzaniem patrzyli w niebo. To co zobaczyli...

Przerażeni Warszawiacy z niedowierzaniem patrzyli w niebo. To co zobaczyli...

Przerażeni Warszawiacy z niedowierzaniem spoglądali dziś w niebo. Ich oczom ukazał się bowiem widok niecodzienny, ale i zatrważający. Niektórzy internauci byli bowiem przekonani, że mają do czynienia z... początkiem wojny. Takie komentarze można było znaleźć pod filmami i zdjęciami z całej sytuacji.

Amerykańskie F-15 były widziane dzisiaj około 9:20 nad warszawskim Ursynowem. Media społecznościowe zalały nagrania samolotów krążących nad blokami. Wśród internautów trwają spekulacje na temat tego, jaki jest cel wizyty amerykańskich samolotów w Warszawie. Niektórzy uważają, że przyleciały jako osłona dla samolotu wczesnego ostrzegania AWACS. Prawdopodobnie nad Ursynowem znalazły się lądując na wojskowej części Lotniska Chopina.

F-15 Eagle

F-15 Eagle to ciężki myśliwiec przewagi powietrznej przeznaczony do działań w każdych warunkach atmosferycznych, wyprodukowany przez McDonnell Douglas (obecnie Boeing). Znajduje się na wyposażeniu wojsk Stanów Zjednoczonych, Arabii Saudyjskiej, Izraela, Japonii, Kataru, Korei Południowej oraz Singapuru. Ostatni raz F-15 można było zobaczyć nad Polską w sierpniu 2017 podczas przelotu do litewskiej bazy w Szewlach. USA demonstrowały wtedy "Niezłomne zobowiązanie NATO do zapewnienia bezpieczeństwa państw bałtyckich". Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu