Przerażający wypadek Anny Dymnej. Groźba paraliżu do końca życia

Przerażający wypadek Anny Dymnej. Groźba paraliżu do końca życia Źródło: wikmedia

Anna Dymna to nie tylko słynna aktorka, ale także wolontariuszka, która swoim wielkim sercem obdarowywała innych. Niestety tym razem to ona potrzebowała pomocy. Miała wypadek, który groził paraliżem do końca życia.

Dymna znana jest z takich produkcji jak: "Janosik", "Znachor", "Trędowata", a w każdej z nich zachwycała urodą. Poza wspaniałym wyglądem zaskarbiła sobie miłość fanów dzięki świetnej grze. Obecnie znacznie częściej niż w aktorstwo angażuje się w wiele akcji charytatywnych. Jej fundacja "Mimo wszystko" wciąż pomaga tym najbardziej potrzebującym. Niestety, aktorce przytrafił się makabryczny wypadek, który na zawsze zmienił jej życie.

Anna Dymna przeżyła groźny wypadek

27-letnia Anna Dymna uległa groźnemu wypadkowi samochodowemu, który uszkodził jej kręgosłup. Nad aktorką zawisły czarne chmury. Groził jej paraliż. To było tragiczne doświadczenie dla młodej kobiety. Dymna wyszła z tego, gdyż wykazywała się ogromnym uporem  i z nadzieją uczęszczała na zabiegi rehabilitacyjne. Poza powrotem do zdrowia zyskała coś jeszcze, miłość mężczyzny. Kobieta zakochała się w swoim fizjoterapeucie. Para wzięła ślub. Owocem ich związku był syn Michał, który szybko stał się oczkiem w głowie słynnej aktorki. Niestety, małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Po sześciu latach para postanowiła się rozstać. Aktorka została sama z synkiem i psem Mufką. Od tego czasu tworzyli zgrany zespół. Syn stał się centrum jej życia, a ich relacje były wyjątkowo silne. Doszło nawet do tego, że syn wystąpił u boku swojej mamy na deskach teatru. Później na początku lat 90. aktorka poznała rozwiedzionego dyrektora teatru Juliusza Orzechowskiego. Ich relacja była piękna. Mężczyzna nawiązał wspaniały kontakt z synkiem aktorki. Później syn Dymnej zmienił nazwisko, by mieć takie samo jak matka. Gwiazda wyznała dlaczego tak się stało. - Mój pierwszy mąż, Wiesław Dymny, był moją wielką miłością. To był niezwykły mężczyzna, właśnie dlatego wciąż noszę jego nazwisko - podkreśliła aktorka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Po latach wyciekło! Wreszcie wiemy DOKŁADNIE, ile Rydzyk dostał od PiS
  2. Najsłynniejsza polska artystka okazała się biseksualna. Zmarła podczas snu
  3. Masa aresztowany!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News