Przerażający widok! Justyna brutalnie skatowana przez policjanta!

Przerażający widok! Justyna brutalnie skatowana przez policjanta!

Do tego skandalicznego zdarzenia doszło w miejscowości Góra w województwie dolnośląskim. W nocy z 1 na 2 stycznia Justyna została brutalnie skatowana przez policjanta. 

Niedopuszczalne zachowanie funkcjonariusza wstrząsnęło społecznością. Kobieta podzieliła się zdjęciem swojej skatowanej twarzy na jednym z portali społecznościowych. Fotografia została wielokrotnie udostępniona i jest przedmiotem bardzo burzliwej dyskusji. ZOBACZ TAKŻE: Policja pobiła i poniżyła znaną działaczkę „Ratujmy Kobiety”. „Ty lewacka szm*to”

Brutalnie skatowana przez policjanta, bo nie chciała się wylegitymować

Kobieta twierdzi, że została brutalnie zaatakowana przez policjanta, który żądał od niej dokumentów potwierdzających tożsamość. Nie chciała mu ich okazać, a wtedy rozpoczął się prawdziwy horror. Funkcjonariuszowi puściły nerwy i bardzo dotkliwie pobił kobietę. Po tym zajściu samodzielnie wyciągnął z jej torebki dokumenty. - Za brak wylegitymowania się dostałam mandat 500 zł i taką pamiątkę od PANA POLICJANTA z nocnej zmiany w Górze - napisała pod fotografią swojej zmasakrowanej twarzy Justyna.

Oburzeni internauci atakują policję

Internauci są oburzeni skandalicznym zachowaniem jednego z funkcjonariuszy górskiej komendy. Nie mogą zrozumieć, jak można uderzyć kobietę. Dodatkowo zachodzą w głowę, jak tak haniebnego czynu mógł się dopuścić przedstawiciel służb, które mają ochraniać społeczeństwo, a nie brutalnie je atakować. Radzą pokrzywdzonej kobiecie, by nie odpuszczała tego brutalnego ataku, zrobiła obdukcję i zgłosiła sprawę do prokuratury. Część internautów zarzuca jej, że przedstawiła swoją relację, a chcieliby też poznać zdanie drugiej strony. Zarzucają jej, że bieg wydarzeń mógł być zupełnie inny, niż przedstawia to na swoim profilu na Facebooku. - Ja nie podałam swojego imienia i jeden z nich stwierdził, że trzeba mnie czegoś nauczyć. Mniejsza o to, byłam na komendzie i po godzinie zostałam wypuszczona... Gdybym skakała pewnie było by dużo gorzej i nie wypuścili by mnie do rana - odniosła się do tych zarzutów Justyna. FOTO: FACEBOOK ZOBACZ TAKŻE: To aż niewiarygodne. Pobita działaczka KOD oskarżona o… pobicie policjanta
Następny artykuł