PRZERAŻAJĄCE. Zenek Martyniuk dostał paczkę, a w niej...

PRZERAŻAJĄCE. Zenek Martyniuk dostał paczkę, a w niej...

Do takich drastycznych scen dochodzi nawet w Polsce. Zenek Martyniuk mógł poczuć się jak w filmie gangsterskim, gdy zobaczył co dostał w paczce. To było przerażające!

Chwile grozy przeżył znany gwiazdor disco polo Zenek Martyniuk. Lider zespołu Akcent padł ofiarą szantażystów. Do organizatora jednego z jego koncertów ktoś wysłał list z pogróżkami i połowę świńskiego łba. Domagał się również okupu.

Szantażyści wiele nie żądali

Do tego okropnego zdarzenia doszło w połowie sierpnia. Wszyscy byli przerażeni. Do agencji przyszła pokaźna paczka a w niej list.  To, co było w nim napisane, przerazi każdego. Szantażyści napisali, że jeżeli nie zapłacą okupu, to zadzwonią na policję i powiedzą, że na koncercie jest bomba, a wtedy trzeba będzie ewakuować ludzi i organizator poniesie ogromne straty. Okup nie był wysoki, wynosił... jednego bitcoina. Adresaci tych pogróżek od razu zgłosili sprawę na policję. Nie było trudno znaleźć szantażystów. Przestępcy podali na kartce wysłanej do agencji tzw. "bitcoinowy portfel". Winowajcami okazali się dwaj 23-latkowie spod Poznania. Obaj usłyszeli już zarzuty. Za kierowanie gróźb, grozi im do trzech lat pozbawienia wolności. Zenek Martyniuk to najbardziej rozpoznawalny wokalista disco polo. Jego fani na pewno byliby przerażeni, gdyby coś mu się miało stać. Na szczęście udało się zapobiec nieszczęściu. Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News