To zdjęcie obiega sieć w zawrotnym tempie. Jak twierdzi wielu, to niezbity dowód na to, że istnieje życie po śmierci. Na fotografii widać bowiem coś przypominającego ducha, który pojawia się w miejscu tragicznego wypadku.

Zdjęcie zrobił kierowca TIR-a, Saul Vazquez, który akurat mijał miejsce wypadku. Do kolizji doszło na jednej z dróg w amerykańskim stanie Kentucky. Kierujący motocyklem mężczyzna momentalnie stracił kontrolę nad swoją maszyną i wypadł z jezdni. Na miejsce szybko przybyła policja i kartka, ale motocyklista był już w agonii.

Vazquez wracał właśnie do domu w Mount Sterlling, kiedy zauważył zamieszanie na trasie. Postanowił uwiecznić to, co działo się na sąsiednim pasie. Zrobioną przez siebie fotografię opublikował na Facebooku, przerażony tym, co na niej zobaczył.

– Powiększcie fotografię i zwróćcie uwagę na cień unoszący się nad funkcjonariuszem. Mam nadzieję, że uczestnikom wypadku nic złego się nie stało – napisał Vazquez w komentarzu do zdjęcia.

Kierowca motocykla, który uległ wypadkowi, zmarł krótko po przywiezieniu do szpitala. Już po kolizji z mężczyzną nie było żadnego kontaktu, a lekarze dobrze wiedzieli, że ma niewielkie szanse wyjścia z wypadku cało. Jak twierdzi lwia część komentatorów, zapowiedź śmierci mężczyzny widać na zdjęciu – chodzi o kształt nad policjantem, który wygląda jak ulatująca dusza. Inni przekonują, że zdjęcie to przeróbka, a Vazquez chciał tylko zyskać rozgłos. Autor zdjęcia przekonuje, że fotografia jest oryginalna, a on sam nie ma takich umiejętności, by podrabiać zdjęcia.

źródło: facebook.com/saul.vazquez

źródło: fakt.pl

Najbardziej przerażające stworzenia, jakie żyją na naszej planecie

...

Zobacz również