Przerażające zdjęcie Pazury. Szyja głęboko rozcięta

Przerażające zdjęcie Pazury. Szyja głęboko rozcięta

Cezary Pazura pod koniec kwietnia tego roku przeszedł poważną operację kręgosłupa. Jego żona Edyta codziennie zamieszczała na swoich profilach społecznościowych informacje o stanie zdrowia męża. Uspokajała przy tym zmartwionych o zdrowie Czarka fanów.

Niedawno na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie twarzy i szyi męża, na którym uwagę wszystkich przykuła duża blizna. "(...) Kiedy Cezary pierwszy raz zdjął kołnierz ortopedyczny, powiedziałam: Chodź Pazur, zrobię Ci zdjęcie. Ustawiłam go na ścianie domu i cyknęłam trzy foty. Zobaczyłam zbliżenie na komputerze i już wiedziałam o czym będzie mój kolejny tekst - Blizny- pomyślałam... Niby widoczna, ale lekko zamazana i na drugim planie. Dlaczego? Bo naprawdę to twarz pokazuje ból... Po co o tym piszę w tym właśnie kontekście? Bo blizna na ciele czy duszy najbliższych nam ludzi, jest również naszą blizną. Bierzemy część tego cierpienia na siebie, aby móc odciążyć ukochaną osobę. Czym jest dla mnie ta blizna na zdjęciu? Ulgą.... Tak. Ulgą. Dobrze przeczytaliście. (...)" - napisała pod zdjęciem Edyta Pazura, wstawiając równocześnie odnośnik do swojego osobistego bloga, na którym zamieściła resztę przemyśleń.

Fani trzymają kciuki za Cezarego

Internauci byli zachwyceni pięknymi słowami Edyty Pazury. Wyrażali podziw ich głębokiej, szczęśliwej miłości. Trzeba niestety przyznać, że Cezary Pazura nie wygląda zbyt dobrze. Część fanów była zaniepokojona aktualnym wyglądem aktora i jego smutnym, pełnym bólu wyrazem twarzy. Wszyscy jednak wierzą, że Pazura szybko dojdzie do zdrowia i mocno trzymają za niego kciuki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.1. Legenda TVP bezlitośnie o Kożuchowskiej. ,,Szkoda mi jej" 2. Choroba zniszczyła Mandarynę. Zmieniła się nie do poznania 3. Nawet fani są w szoku. Postanowienie Popka wywołuje mdłości   Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu